Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Paní doktorka,je hodně zvláštní,pracovní dobu nedodržuje,její heslo zní "Ráno chodí k lékaři pracující,dopoledne,lidé ,co se válejí doma" v dnešní době,dost zvláštní názor,když si nikdo z pracujících nemůže dovolit kdykoliv jít k lékaři,nejsem sní spokojená

Je to vynikající lékařka - po několika letech potíží jediná ona mi dokázala pomoci.

Paní doktorka je milá, vstřícná. Pozná, když někdo simuluje, závažné problémy řeší okamžitě!

Paní doktroka mi zachránila život!! V době kdy se projevili mé akutní obtíže mi jiná doktorka objednala za 2 měsíce. Díky MUDr. Škorpilové, která mě okamžitě vyšetřila a ihned zahájila léčbu zachránila mě i mojí čerstvě narozenou dceru! Je to člověk na svém místě!

K paní doktorce chodím asi rok. Je pravda, že žádné závažné problémy nemám. Pokaždé mě pošle na sono a téměř pokaždé na krev, takže z této stránky si nemohu na péči stěžovat. Při osobním styku je paní doktorka vcelku milá a pokud mám dotaz snaží se mi odpovědět.
Jediné co bych jí opravdu vytkla je její telefonická komunikace. Je pravda, že když jsem v ordinaci na prohlídce, telefon neustále zvoní (to je asi samozřejmě otravné), nicméně když jsem se prvně objednávala, náš rozhovor probíhal asi: "Škorpilová endokrinologie" "Dobrý den, byla jste mi doporučena, potřebuji se objednat..." "Tak přijďte." (zavěsila - volám znovu) "Dobrý den, ještě jednou - kdy mohu přijít a co si mám přinést?" "Přineste si kartu jestli ji máte a přijďte desátého." Opět zavěsila. Nechtěla jsem působit jako blbec, takže potřetí jsem již nevolala, nicméně jsem se nedozvěděla po telefonu téměř nic (od bývalé doktorky jsem byla zvyklá, že mi řekla přesně den a čas...). Proto mne pak také překvapilo, že osobně je paní doktorka docela milá.

K paní doktorce jsem chodila cca 10 let. Za tuto dobu jsem její pomoc potřebovala vážně jen párkrát, jednalo se většinou jen o předpis léků, které jsem si jinak nechávala předepisovat u své praktické lékařky. Teď, když jsem byla k paní doktorce odeslána pro úpavu léčby, mě Dr. Škorpilová telefonicky odmítla ošetřit s tím, že má do vánoc plno a doporučila mně objednat se ve FN. Vychrlila to na mě tak rychle, že než jsem na to stačila cokoli říct, tak mi paní doktorka zavěsila. Její jednání mě zklamalo, ve výsledku jsem ráda, že k ní již nemusím. Ve FN mě bez problémů ošetřili. Jsem ráda, že se mě ujali, protože dobře vím, že ani FN není tzv. "nafukovací".

nedostižitelná, neochotná

Měla jsem pocit, že na tento druh lékaře nemůže moc zkazit, ale po několika letech u paní doktorky jsem změnila lékaře a zjistila jak moc může být odlišná péče a přístup.
Myslím, že vybavení a přístup paní doktorky je dost zastaralý a v dnešní době pokud si můžeme svého doktora vybrat tak bych určitě volila jinak.

Přístup paní doktorky k léčbě je velmi zvláštní. Za těch pár let mi neřekla nic nového a můj stav se stále zhoršuje...