Gynekologická ambulance
Albrechtova 2, Vyškov

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Skvělá!! Moc sympatická doktorka s lidským přístupem. Podporuje přírodní léčbu.

Od doktorky Procházkové jsem s hrůzou utekla před několika lety.Návštěva tam byl vždy horor.Začlo to objednáním.Ač jsem byla objednaná na čas, bez vyjímky jsem čekávala hodinu i víc, než si mě někdo všiml,na dveřích od sestřičky už nebylo přes nápisy "NEKLEPAT" nic jiného ani vidět, přesto setra brala stále někoho mimo pořadí.Když jsem si troufala ozvat,dostalo se mi upozornění na "NEKLEPAT".V čekárně u setřičky jsem si poseděla další hodinu, a u toho byla nucena poslouchat poměrně nechutné rozbory diagnóz svých spolupacientek, které si se setrou povídaly.Myslím si, že toto je soukromá věc, kterou by neměl nikdo jiný slyšet.
Samotné vyšetření - snad proto, že jsem chodila jen na prevenci, bylo asi v pořádku, ale přítomnost p.Procházky u vyšetření je opravu nechutná, a hlavně si myslím, že zbytečná. Odebraný vzorek mu přece může podat sestra si doktorka.
Další věc byla hygiena prostředí. Vždy je v čekárně i v ordinaci zima, zhasnuto, když někdo rozsvítí světlo, je mu vynadáno sestrou. A hlavně - na toaletách nikdy není ani papír, ani mýdlo ani papírové ručníky, a to už je na gynekologii opravdu skandální.
Bohužel zdlouhavé čekání bylo nutné ikdyž jsem si přišla jen pro telefonicky objedaný recept, ani v tomto případě se nesmělo "KLEPAT".Na moje prosby, že jim nechám známky a nadepsané obálky, ať mi recept pošlou, bylo vždy negativně reagováno.
Změnila jsem lékaře a připadám si, jako bych přišla do jiného světa. Doporučuji to všem.

Vážená paní. Ten veterinář, který se "jen tak" prochází po ordinaci k úkonům, které provádí musí mít kvalifikaci a souhlas lékařské komory. Jinak by jeho úkony ž á d n á pojišťovna nehradila.Jsem ráda, že jste si našla ošetřujícího lékaře, se kterým jste spokojena.Ať se Vám daří!

Dobrý den, každý pacient má samozdřejmě právo si zvolit lékaře. Pokud se pacientovi něco nelíbí, nebo dokonce profesně lékaři nevěří, tak je opravdu lépe gynekologa změnit. Pan doktor má profesní způsobilost být přítomen při odběru biolog. materiálu pro možnost kvalitnějšího zhodnocení slizničního onemocnění. Opravdu mě zneklidňuje, že některé pacientky takto negativně reagují. Já , když jsem se registrovala k paní doktorce, tak jsem byla předem seznámena s možnou přítomnstí mikrobiologa u pacientky. Pokud s tím někdo nesouhlasí - tak může rovnou odejít. K této ordinaci prostě patří mokrobiolog a s tím by měly pacientky počítat. Chápu to spíše jako nadstandart - zhodnotit patologii ihned( cca do hodiny) a nasadit léčbu 'na míru ', a ne jen tak od oka, jak to dělá většina lékařů. A pokud jde o tzv. výsměch paní doktorky u 16 leté pacientky - souhlasím s tím, že to by se nemělo dít, ale opět opakuji - pacientka byla jistě dopředu seznámena, že pan doktor je zaměstnanec v ordinaci, tak proč se tam šla zaregistrovat? Mohla jít od počátku k jiné lékařce.
Stějně mi příjdou tyto web.stránky všeobecně pod úroveň lékařů. Existuje vůbec něco takového u jiných profesí?
paní Marie

musím souhlasit s paní Marií a je mi zle z toho, jak mohou být lidí závistiví. V případě muže, který hodnotil lékaře - Dr. Procházku, jde zjevně o závist, že se mu daří v typování. A pokud jde o vyhrožování, že by měl p.doktor zaděláno na sádru svědčí o "vysoké inteligenci" pisatele. Jestliže se v této rubrice hodnotí lékař, jeho přístup k pacientovi a jeho odbornost, domnívám se,že takové "výlevy " by tu neměly mít místo.
Marei D.

Co si dovolujete pomlouvat takové vzdělané lidi. Kdybyste oba lékaře (manžele Procházkovy)alespoň trošku profesně či mimo profesi znal, nemohl byste je tak urážet. Pro pacientky dělají maximum.
A pokud vím, tak velkým koníčkem pana doktora je sázení - a jde mu to skvělě. Ale tedy zrovna do fortuny nechodí- tak nevím, jaké bláboly píšete. A pokud tam někdy byl a nějaké slečně nabídl malou čokoládku - tak to je spíše pěkné, nemyslíte? V dnešní prohnilé době se všichni starají jen o sebe, druhým podrážejí různými pomluvami či jinými intrikami nohy, místo toho, aby se zastavili a někoho alespoň úsměvem potěšili. Pan doktor má několik vnoučat a nosí po kapsách pamlsky. Možná chtěl udělat pěkný den i nějaké paní či slečně u okýnka sázkové kanceláře, a místo pochvaly z něj děláte zrůdu. Styďte se !! Raději se zamyslete nad sebou.
paní Marie

V ordinaci paní doktorky mě zbavili problémů díky mikrobiologickému vyšetření které bylo provedeno ihned a za 2 hodiny jsem dostala léky .Sestřičkac jeusměvavá.Jsem velmi spokojená.

Musím souhlasit s negativními reakcemi. Vše co se tu píše je pravda. Také jsem chodila k paní doktorce. S tou hygienou si taky nejsem jistá. Nikdy jsem neměla problémy s kvasinkama. Až jednou po prvé po kontrole u paní doktorky mě trápilo velké svědění. To jsem byla těhotná (tedy časté návštěvy ordinace), jelikož to bylo ryzikové, s manželem jsem neměla pohlavní styk. Nikde jsem se nekoupala jen doma sprcha. Tuto zkšenost mi potvrzuje spousta jejích pacientek. Pak se mi to stalo ještě 2x vždy po prohlídce. Už je to 8 let co jsem změnila ginekologa a od té doby žádný problém. Tak jak je to možné?A je fakt, že když mi brala vzorek, tak zavolala manžela, který si stoupl přímo mezi moje nohy a prohlížel si mě. To je opravdu nepříjemné.

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, je příjemná, všechno pacientovi vysvětlí, žádného neodbude. Její ordinace je moderně zařízená a ona sama se asi stále vzdělává. Její sestřička Vendulka je jedinečná, rozptýlí každou pacientčinu chmuru. Je to výborný tým.
Ženy, buďte za to vděčné, vždyť.ještě dnes existují ordinace bez ultrazvuku a dalšího moderního vybavení. Je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Co následuje po dlouhodobějších problémech bez odborného vyšetření si raději ani nedomýšlejte.
Vděčná pacientka

Já osobně mám s paní doktorkou jen pozitivní zkušenosti, hlavně proto, že je ochotna s pacientem o problému hovořit a vše vysvětlit, narozdíl od jiných věhlasných lékařů, a to nejen gynekologů, kteří s vámi zachází jako s případem. Také rychlé výsledky stěrů jsou vynikající pro rychlou možnou léčbu - ne cytologické stěry, ty se hodnotí skutečně jinde! A co se týká poplatků - podle mně záleží na vaší pojišťovně, protože ne každá hradí všechno. A komu paní doktorka nevyhovuje má možnost to zkusit jinde. Co dodat - " není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.