Děkuji paní doktorce za perfektní a profesionální přístup při léčení mojí dcery. Paní doktorce přeji hodně štěstí v profesním i osobním životě, O. Petrásková

Rokycany
Ordinace (mapa)

Pani doktorka je nejlepší dětskou lékařkou, jakou znám. Má výborný a citlivý přístup k nemocným dětem. Po profesní stránce neznám lepšího lékaře. Vždy při návštěvě s nemocným dítětem u ní - dítě řádně a citlivě vyšetřila a nám vše vysvětlila. Jsme moc rádi, že léči nemocné děti v ROKYCANSKÉ nemocnici. MOC JI DĚKUJEME za její přístup a chování k dětským pacientům. rodina Hanákova