Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace psychiatrické vyšetření

První návštěva byla v pohodě, dostala jsem potřebné prášky. Ale každá další návštěva byla katastrofa! Čekala jsem 2 hodiny i více v plné čekárně! Když tolik pacientů nezvládá, proč si je objednává? Mluvila jsem se svými známými, kteří k ní chodili nebo chodí. Léčili jsme se pro úplně jiné poruchy, ale všem říkala to samé. Můj stav se nijak nezlepšoval, jen mi přidávala prášky. Tohle nebyla žádná terapie. Teď už to vím, protože chodím k jinému lékaři, který mě už zbavil nemoci i prášků. Jsem moc ráda, že jsem přešla. Tuto doktorku rozhodně nemůžu doporučit.

Umístění: Ordinace

Tehdy jsem opravdu nutně potřebovala sehnat nějakého doktora a paní doktorka mě přijala velmi rychle. Při první návštěvě ihned rozpoznala co se děje aniž by mě musela (pro mě u některých doktorů) někdy až nepříjemně ,,vyslýchat." Byla milá, chápavá, neměla jsem problém se svěřit. Léky co mi nasadila mi za brzkou dobu opravdu pomohly, zachránily mě. Ani nechci přemýšlet, jak by to tehdy bez její pomoci dopadlo. K paní doktorce už nechodím kvůli mé horší dostupnosti do Holešova. Na druhou stranu musím říct, že při dalších kontrolách jsem měla pocit, že se již paní doktorka moc do hlouby nezajímala, spíše si s vámi jen popovídala jako když potkáte starou známou na ulici :-D ale určitě dokázala rozpoznat, zda-li je vlastně potřeba jít příliš do hlobky nebo ne. V závěru jsem však paní doktorce moc vděčná a po mých zkušenostech s ostatními doktory bych ji každému mohla jen doporučit. Je opravdu moc milá a hlavně lidská. Co ovšem může být mínusem pro nevrlé povahy je to, že se u paní doktorky v čekárně čeká zpravidla 1,5-2 hodiny - co jsem tedy alespoň já tehdy zažila.