Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Návštěva u paní doktorky byla výborná. Paní doktorka je vstřícná a velice nám pomohla. Mohu jedině doporučit!

Umístění: Poliklinika Ravak malé dítě

Paní doktorka Mikolášová , k nám přistupovala velmi vstřícně a přátelsky , jednalo se o vyšetření malého dítěte a poruchy spojené se zhoršeným viděním.

Paní doktorka má velice příjemné a profesionální vystupování, vše ochotně vysvětlila, doporučila další vyšetření. Naše pocity z návštěvy ordinace byly určitě pozitivní.(Vyšetření malého dítěte)

Souhlasim, ze pani doktorka neni ten typ, kterej Vas prijima s otevrenou naruci a hollywoodskym usmevem. Ale zamyslete se nad tim.. je dobrej lekar ten usmevavej, nebo ten DOBREJ, byt protivnej? Muj problem je dlouhodobej a patrne neresitelnej, nicmene pani doktorka dela co muze a ja ji za to dekuju.

Nemohu hodnotit profesní stránku, ale musím souhlasit, že po osobní stránce jde o katastrofu. Neochota, nadřazenost, kartička od pojišťovny je to nejdůležitější. Veškeré hospitalizace a vyšetření dcery jsem si musela domluvit a objednat sama.

Ochotná, svědomitá lékařka, vždy vše podrobně vysvětlila.

Paní doktorka byla milá a hlavně: synovi, který se léčil všude možně, jako jediná konečně pomohla.

Paní doktorka potřebuje lékaře více než pacient.
POZOR mezi neurology na Příbramsku je nepsaná dohoda, že nepřijímají pacienty svých kolegů, takže pokud se přihlásíte k této Mudr., už vás na okrese nejspíš jiný neurolog nevezme.
Dříve to prý bývala dobrá doktorka.