Marie Mentlová, fyzioterapeut Plzeň

MUDr. Marie Mentlová

Fyzioterapeut Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Americká tř. 3, Plzeň
Preventivní a léčebná rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka Mentlová je odborník na svém místě. Vděčím ji za to, že mne zbavila bolestí při výhřezu ploténky aniž bych musela podstoupit operaci s nejistou prognózou. A je to již 17 let! Personál je velice kvalitní. Mohu jen doporučit.


E
Ověřeny pacient

Výborná lékařka a odbornice na svém místě, moc mi pomohla, mohu paní doktorku jen doporučit!


D
Ověřeny pacient

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM JIŽ MNOHO LET A JEN SE BOJÍM DOBY, AŽ SE ROZHODNE JÍT NA ZASLOUŽENÝ ODPOČINEK. jE NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ, VSTŘÍCNÁ A S PACIENTEM SE BAVÍ JAKO ROVNÝ S ROVNÝM. TO SE U LÉKAŘE ZAŽIJE MÁLOKDE. JEJÍ PERSONÁL JE VSTŘÍCNÝ A PO ODBORNÉ STRÁNCE PRECIZNÍ. PROSTĚ NA NÁVŠTĚVU U TÉTO LÉKAŘKY SE VŽDY VELICE TĚŠÍM A VEŠKRÉ PROCEDURY SI UŽÍVÁM :-).


X
Ověřeny pacient

Moc hodná paní doktorka i fyzioterapeutky, vstřícný přístup, léčba zabrala takřka ihned. Určitě doporučuji.


Rehabilitace na tomto pracoviště jsou výborné, skvělý přístup, profesionální úroveň.
Odcházím příjemně naladěná pustit se do domácího cvičení. Děkuji.


Prošla jsem rehabilitacemi na nejrůznějších místech, ale až dr. Mentlová a "její" fyzioterapeutky mi opravdu pomohly. Kromě odbornosti jsem ocenila skvělý přístup k pacientům. Moc jim všem děkuji!!!


Byl jsem u tohoto lékaře několikrát a mám dobré zkušenosti s výsledkem léčby


chtěla bych touto cestou paní doktorce Mentlové poděkovat ,jako studentka fyzioterapie,jsem zde měla možnost prohlubovat praxi.Paní doktorka mi vždy věnovala svůj drahocený čas a odpovídala na různé dotazy,zajímá se o nové trendy a konzultuje vždy po semináři s fyzioterapeuty.prostředí sice malé ale příjemné až domácké.ještě jednou děkuji za vše:0) toho času Marie Bernardová


-
Ověřeny pacient

Nemohu hodnotit paní doktorku, protože jsem ji viděla zhruba deset minut a víc ani ťuk. Rehabilitační sestry ovšem nerespektují fakt, že ne každá pacientka chce sedět v místnosti mezi cizími lidmi ve spodním prádle (či dokonce bez něj). Houbičky, které jsou navlečené na elektrody pro elektroléčbu, jsou jedny pro všechny (fuj) a po masážích jsem si odnesla velmi ošklivé akné na zádech. Hygiena na tomto pracovišti je na pováženou a sprcha v šatně vyloženě eklhaft.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Paní doktorka je velmi precizní, podrobně mě vyšetřila a pomohla s obtížemi, které jsem měla celé roky. Jiní odborníci ze mě předtím dělali buď simulanta nebo neurotika. Je velmi zkušená a řídí se především vlastními zjištěními. Personál ( fyzioterapeutky) jsou také velmi hodné a mají cit. Je vidět, že to není jen masáž nebo magnet, ale mají nové metody, které jinde neznají. Prostředí je také velmi příjemné. Velmi doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti