Preventivní a léčebná rehabilitace
Americká tř. 3, Plzeň

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Preventivní a léčebná rehabilitace Jiný

Milá a ochotná paní doktorka.Rehabilitace mi hodně pomohla.

Paní doktorka Mentlová je odborník na svém místě. Vděčím ji za to, že mne zbavila bolestí při výhřezu ploténky aniž bych musela podstoupit operaci s nejistou prognózou. A je to již 17 let! Personál je velice kvalitní. Mohu jen doporučit.

Výborná lékařka a odbornice na svém místě, moc mi pomohla, mohu paní doktorku jen doporučit!

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM JIŽ MNOHO LET A JEN SE BOJÍM DOBY, AŽ SE ROZHODNE JÍT NA ZASLOUŽENÝ ODPOČINEK. jE NAPROSTO PROFESIONÁLNÍ, VSTŘÍCNÁ A S PACIENTEM SE BAVÍ JAKO ROVNÝ S ROVNÝM. TO SE U LÉKAŘE ZAŽIJE MÁLOKDE. JEJÍ PERSONÁL JE VSTŘÍCNÝ A PO ODBORNÉ STRÁNCE PRECIZNÍ. PROSTĚ NA NÁVŠTĚVU U TÉTO LÉKAŘKY SE VŽDY VELICE TĚŠÍM A VEŠKRÉ PROCEDURY SI UŽÍVÁM :-).

X

Moc hodná paní doktorka i fyzioterapeutky, vstřícný přístup, léčba zabrala takřka ihned. Určitě doporučuji.

Rehabilitace na tomto pracoviště jsou výborné, skvělý přístup, profesionální úroveň.
Odcházím příjemně naladěná pustit se do domácího cvičení. Děkuji.

Prošla jsem rehabilitacemi na nejrůznějších místech, ale až dr. Mentlová a "její" fyzioterapeutky mi opravdu pomohly. Kromě odbornosti jsem ocenila skvělý přístup k pacientům. Moc jim všem děkuji!!!

Byl jsem u tohoto lékaře několikrát a mám dobré zkušenosti s výsledkem léčby

chtěla bych touto cestou paní doktorce Mentlové poděkovat ,jako studentka fyzioterapie,jsem zde měla možnost prohlubovat praxi.Paní doktorka mi vždy věnovala svůj drahocený čas a odpovídala na různé dotazy,zajímá se o nové trendy a konzultuje vždy po semináři s fyzioterapeuty.prostředí sice malé ale příjemné až domácké.ještě jednou děkuji za vše:0) toho času Marie Bernardová

Nemohu hodnotit paní doktorku, protože jsem ji viděla zhruba deset minut a víc ani ťuk. Rehabilitační sestry ovšem nerespektují fakt, že ne každá pacientka chce sedět v místnosti mezi cizími lidmi ve spodním prádle (či dokonce bez něj). Houbičky, které jsou navlečené na elektrody pro elektroléčbu, jsou jedny pro všechny (fuj) a po masážích jsem si odnesla velmi ošklivé akné na zádech. Hygiena na tomto pracovišti je na pováženou a sprcha v šatně vyloženě eklhaft.