Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka Kotenová je vynikající lékařka, která mě vždy dala dohromady, když bylo zle. Je přísná, nenávidí kouření, alkohol a pro mojí smůlu otylé lidi. Dokáže býti silně arogantní, což celá řada lidí neunese. Pro svojí vysoku odbornost a znalosti si jí váží celá řada pacientů, ale i lékařů, kteří s úctou vzpomínají na dobu kdy u ní vykonávali praxi. Po profesní stránce, těžko daleko široko hledat lepší. Vážím si jí a přeji jí, aby ještě dlouho dokázala ordinovat a léčit lidi.
Václav Palička

Byl jsem u Mudr Kotenové, jednání nestoudné, nevěděla jaké léky beru, protože mi je dává sestra, která o mne pečuje.Všechny léky měla dodané v papírech napsané. Byl jsem na předoperačním vyšetření, ale v životě jsem se nesetkal s odporným jednáním, bez špetky empatie a slušnosti.Pominu-li její věk, tak dáma je jaksi už vyčerpaná jak profesně, tak lidsky.Volala mé sestře a na ni byla zlá a arogantní. Toto považuji za neprofesionální jednání a oznamuji vše lékařské komoře. Vše, co potřebovala vědět, měla v přiložených zprávách. Nakonec mi vyškrtala léky, které před operací nemám brát, jak je tedy mohla znát, když já to nevím...to je pokoření osobnosti, důstojnosti a hlavně to vypovídá a její profesionalitě. Profesnímu jednání by se měla začít učit, nebo včas odejít.

Před deseti lety u paní doktorky babička absolvovala předoperační vyšetření. Pominu-li, že se k částečně imobilní babičce chovala hrubě, vydala doporučení k operaci. Babička bohužel po operaci zemřela. Měla prý výduť na aortě, na což prý dle ošetřujícího lékaře v nemocnici paní doktorka měla přijít a operaci jednoznačně nedoporučit. Po operaci se bohužel prý nedalo nic dělat. Sám osobně bych raději vyhledal jiného lékaře. Paní doktorce jsme toto nijak neoznamovali - stejně bychom život nevrátili, navíc prokazování (neboť nejsem lékař) by bylo problematické a lékaři, ač to takto řekli, by zřejmě proti sobě nešli.

Omlouvám se Paní doktorce, je to velice dobrý diagnostik, který se pečlivě stará o své pacinety.

Mne i manželku léčí pí doktorka velkou řadu roků. Takže jsmese již dobře poznali. Mimo ordinaci je úplně normální jako každý jiný. Myslím, že není na škodu abychom jako pacienti měli určitý respekt. Na léčbu si nemůžeme stěžovat- moc nám pomáhá.

Zaráží mě negativní hodnocení paní doktorky.Osobně jsem nepoznala lepšího lékaře.Paní doktorka je velmi ochotná,milá,vždy mně při jakých koliv obtížích vyšetřila,vždy poradila,nebo doporučila co je vhodné a co né.Myslím,že je velmi dobrým odborníkem ve svém oboru a její lidský přístup je také velmi dobrý.Vždy když bylo a je potřeba udělá mi veškerá vyšetření a nebo doporučí další vyšetření u dalšího specialisty.Takových lékařů by mělo být víc a já jsem s paní doktorkou osobně opravdu velice spokojená.Nikdy jsem se nebála jít za paní doktorkou s čímkoliv a vždy mně paní doktorka pomohla.Málo komu věřím jak jí.

Velmi dobrý diagnostik.Každému kdo by chtěl být pečlivě vyšetřen mohu jen
doporučit.

Mám vrozenou srdeční vadu, k pani doktorce chodím více než deset let, je svá, ale je hodná, myslím, že je i dobrý diagnostik.

C

Špatný přístup k pacientům.

Nepříjemná paní, která mi neporadí a udělá jen to co musí. Jaký má lékařský přehled nevím. Reference z okolí: Odpovídají věku.