Adresa

Makovského 1339, Praha
Ordinace specialisty - ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient

Příjemná, profesionální paní doktorka. Ještě jsem jí za deset let, co k ní chodím nezažila se špatnou náladou a zuby mi srovnala výborně. Moc děkuji za skvělou péči!


Š

Skvělá paní doktorka, strašně milá a příjemná! Od první návštěvy k ní chodím s velkou důvěrou, svůj problém jsem začala řešit velmi pozdě. Přesto se mne paní doktorka ujala, ale již teď máme velké výsledky. Mohu jí doporučit naprosto všem! V čekárně i ordinaci panuje naprostá pohoda a za celý rok jsem nezaznamenala jediného nespokojeného klienta. Děkuji a doporučuji i Vám!


J

doktorka s milým lidským přístupem a pokud mohu posoudit i výborný odborník.


P

Paní doktorka je dle mého názoru výborná, snaží se o individuální přístup, bere ohled na přání a potřeby pacienta a nikdy se nevzdává :-). Je pečlivá a velmi se mi na ní i na její sestře líbí, že když jste výjimečně nuceni strávit delší dobu v čekárně, omluví se Vám za to. Tuto elementární služnost mnoho ostatních lékařů postrádá. Chválím tedy kromě profesní kvality i kvalitu lidskou a v neposlední řadě též skvěle zorganizovaný chod celé ordinace.


L

Paní doktorka Kolářová je výborná lékařka. Nikdy jsem nechodila k lékaři s takovou důvěrou a klidem jako právě k ní. Můj problém vyřešila a ještě ve mně zanechala pocit, že pacient není jen karta v kartotéce, ale partner, se kterým hledá vždy to nejlepší řešení.


M

Vynikající paní doktorka, nad sestrou ostatní ortodontisté zlomili hůl (údajně nenapravitelně křivé zuby), paní doktorka během jediné návštěvy měla jasno a sestře během 2 let zuby naprosto dokonale srovnala - paráda! Děkuji.


Příjemná,dobrý odborník.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti