Adresa

Ordinace specialisty - ortodoncie
Makovského 1339, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Příjemná, profesionální paní doktorka. Ještě jsem jí za deset let, co k ní chodím nezažila se špatnou náladou a zuby mi srovnala výborně. Moc děkuji za skvělou péči!

Š

Skvělá paní doktorka, strašně milá a příjemná! Od první návštěvy k ní chodím s velkou důvěrou, svůj problém jsem začala řešit velmi pozdě. Přesto se mne paní doktorka ujala, ale již teď máme velké výsledky. Mohu jí doporučit naprosto všem! V čekárně i ordinaci panuje naprostá pohoda a za celý rok jsem nezaznamenala jediného nespokojeného klienta. Děkuji a doporučuji i Vám!

J

doktorka s milým lidským přístupem a pokud mohu posoudit i výborný odborník.


P

Paní doktorka je dle mého názoru výborná, snaží se o individuální přístup, bere ohled na přání a potřeby pacienta a nikdy se nevzdává :-). Je pečlivá a velmi se mi na ní i na její sestře líbí, že když jste výjimečně nuceni strávit delší dobu v čekárně, omluví se Vám za to. Tuto elementární služnost mnoho ostatních lékařů postrádá. Chválím tedy kromě profesní kvality i kvalitu lidskou a v neposlední řadě též skvěle zorganizovaný chod celé ordinace.


L

Paní doktorka Kolářová je výborná lékařka. Nikdy jsem nechodila k lékaři s takovou důvěrou a klidem jako právě k ní. Můj problém vyřešila a ještě ve mně zanechala pocit, že pacient není jen karta v kartotéce, ale partner, se kterým hledá vždy to nejlepší řešení.


M

Vynikající paní doktorka, nad sestrou ostatní ortodontisté zlomili hůl (údajně nenapravitelně křivé zuby), paní doktorka během jediné návštěvy měla jasno a sestře během 2 let zuby naprosto dokonale srovnala - paráda! Děkuji.


Příjemná,dobrý odborník.


Došlo k chybě, zkuste to znovu