Praktická zubní lékařka
Skácelova 1325, Strážnice

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Chodili jsme k této paní zubařce od mého dětství s mamkou a sestrou. Pokaždé, když jsme paní zubařku navštívili, našla vždy cca 3 kazy či bylo "potřeba" předělání plomby, kdy např. 1 či 2 zuby hned opravila a ve zbytku nás objednala na další termín, kde tedy kaz opravila, ale co se nestalo.. našla další. A tak dále, a tak dále. Dle mamky se tohle začlo stávat od chvíle, kdy bílá plomba už bylo něco, na čem se dalo vydělat. V době, kdy jsme odcházely, měla sestra i mamka údajně mít každá 2 kazy. Zajímavostí je, že poté, co jsme navštívili jiného zubaře, který nám udělal i rentgen, který paní zubařka Kaňáková neměla či nepoužívala, ani jedna žádný kaz neměla. Já jsem tohoto naštěstí byla ušetřena, jelikož v době, kdy jsme odcházeli, jsem byla ještě relativně dítě, kdy paní Kaňáková děti opravdu nesnášela (a děti nesnášely ji) a nechtěla se se mnou radši otravovat (navíc mi mamka v té době nechávala dát amalgám, který nebyl pro paní zubařku finančně zajímavý). To mi zachránilo pusu od úplného rozvrtání. Je to už asi 7 let, co jsme odešli, od té doby máme zuby v pořádku. Asi náhoda.

Priserne, nelidske jednani. Byla jsem u teto doktorky, pokud se tak da rici cloveku, ktery Vam neodpovi ani na pozdrav, s ditetem, ktere samozrejme plakalo a ona mi doslova rekla: A ven, bezte si ji uklidnit, toto tedy ne. To cituji vysokoskolsky vzdelaneho cloveka. Normalne k ni nechodime, ale nase lekarka mela dovolenou. Neskutecne lituji toho, ze jsem se obratila zrovna na ni a timto pred touto zubarkou vsechny varuji. Je to Vase zdravi s jsme lide a zaslouzime si jednani ns urcite urovni. Neskutecne povysena osoba.

Postavila my zubní plombu za 1000 korun. O rok později plomba zase spadl. Jsem vratil za reklamace ale ona řikala, že to byl jine plombu! Ale tento zub měl jen jednu plombu. Chápu, proč je vždycky tak prázdná čekárna.

Paní zubařka asi ráda vrtá a při každé návštěvě si proto najde kaz a objedná na další návštěvu cca za měsíc a věřte, že si najde další kaz. Dokud jsem navštěvoval tuto paní zubařku, měl jsem 10-12 kazů ročně. Poté, co jsem si našel jiného zubaře chodím 2x ročně na kontrolu, kaz mě najde jen vyjímečně a zuby mě nebolí. Ve své péči o chrup jsem nic nezměnil, jen stomatologa -:).

K této zubařce jsem chodila poměrně dlouho, až teprve před cca 2 lety jsem přešla k jiné stomatoložce do Veselí n. Moravou. A udělala jsem dobře! Nemůžu říct, že je paní Kaňáková špatný člověk, ale jako zubařka opravdu dobrá není. Při každé návštěvě si našla vždy něco na vyvrtání, předělávání plomb apod., a neustále objednávala a objednávala a pořád dokolečka. Přitom mě samotnou většinou ani žádný zub nebolel. Nyní jsem, jak už bylo zmíněno, u stomatoložky ve Veselí n. Moravou a za ty dva roky mě vrtala pouze jednou!Zuby mi zrentgenovala a kaz žádný. A stále žádný není. U paní doktorky ve Strážnici - kaz, kaz, kaz. Tak si někdy tak kladu otázku, kdybych už od mala chodila k jinému zubaři, jestli bych měla taky tak rozvrtanou pusu, jako mám teď.. ?

ja osobne jsem horsi zubarku potkat nemohla. Provadela mi zakrok, ktery me stal pomerne hodne penez. Kvuli prestehovani jsem si nasla druheho zubare a ten me jen politoval, ze ten kdo se mi staral o zuby drive mi provedl vice skody jak uzitku.
Ke mne byla vzdy neprijemna a neochotna. Diky ni mam panickou hruzu ze zubaru. Jsem si vedoma, ze sehnat dnes dobreho zubare, ktery prijima pacienty neni lehke. K teto zubarce by me ale uz nedostali ani heverem.

Dobrá zubařka. Hledá výhodné a vhodné způsoby léčby. Jen by mohla více informovat pacienty o jejich stavu.

Je dobrá.

Doporučuji, paní doktorka umí.