Sam. ordinace PL pro dospělé
Jičínská 300, Sobotka

perfektni a spolehliva

NEDOPORUČUJI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ

vy kteří se nedokážete přenést přes svoje komplexy a stále si myslíte,že vám někdo ubližuje tak si nevyléjvejte svoji zlobu na doktorce kafkové.Z mé zkušenosti je velice příjemná a hlavně odborně na výši.Takových lékařů je již velmi málo.

Nejlepši lékařka kterou znám.Lečí mnoho let celou naší rodinu a jsme velice spokojeni.Pacientům věnuje dostatek času a vše vysvětlí.Proto je nejlepší.A že už jsem mnoho lékařů navštívila.Proto ji patří velké dík ..

Lékařka ordinuje velmi zdlouhavě. Pokud k ní míříte, vězte, že i pouhé přeměření tlaku může zabrat celé dopoledne. Jedním z důvodů jsou různá "přednostní" ošetření známých. Je schopna předepsat léky, které jsou pro vás naprosto nevhodné, navíc zastaralé. V několika případech předepsala lék, který vyžaduje pravidelnou kontrolu krve, ke které ovšem několik let (sic!) nesáhla. V důsledku toho došlo k vážnému poškození zdraví. Pokud je to jen trochu možné, této lékařce se vyhněte obloukem!

Vážení, paní doktorko Kafková je lékařka s velkým "L". Léčí dlouhodobě mne a mé rodinné příslušníky, nikdy se nestalo, že by nám svou odbornou pomoc odmítla, anebo na ni neměla čas, a považuji ji nejen za výtečného odborníka ve svém oboru, nýbrž i za vynikajícího člověka. Ti z Vás, kdož na ni chrlí svou kritiku, by si možná měli vyzkoušet, jak obrovsky odpovědná profese to je. Laskavě se vzpamatujte.

Klasický praktik - ideální rodinný lékař! Ty nesmysly, co k jejímu jménu napsali puberťáci, jsou ubohé. Škoda, že mohou ubližovat a zkreslovat charakteristiky kvalitních lékařů!

nedoporučuji

Jediný lékař, který mě pokaždé nechá svléknout a celou vyšetří, s tím se dnes už skoro nesetkáte. Lékař - člověk, vše s vámi probere, nespěchá. Možná, že proto si musíte někdy i počkat. Když nechcete čekat, pracuje už od 7 hodin ráno, přivstaňte si a nekřivděte jí, nezaslouží si to.

S paní doktorkou mám velice špatnou zkušenost ohledně mamky.Už to bude už 5 let co mamka zemřela.Lékařka ji léčila na bolesti zad a nervy.Přitom stačilo udělat obyčejné sono břicha.Jsem zdravotní sestra u praktického lékaře a vím ,jak léčí má lékařka.Mamka si delší dobu stěžovala na bolesti břícha a doktorka nebyla schopna udělat sono.Až když jsem mamce řekla,aby ro paní doktorce řekla,tak ji to udělala.Pak to šlo raz naraz a dg.inoperativní rakovina žaludku.Mohlo být víc věcí,které mohla p.doktorka udělatobyčejný odběr krevního obrazu a možná tady mamka mohla ještě být.Možná,že je p.doktorka přívětivá a milá,ale to není náplní její práce.