Ordinace praktického lékaře
Nerudova 3/2397, Cheb

Paní doktorka je velmi dobrý diagnostik. Vždycky mi pomohla. Akorát to čekání :-( Ale jinak je ona i sestřička moc milá. Jsem s paní doktorkou spokojená více než 20 let a neměnila bych.

Jsem velmi spokojený.

K paní doktorce už chodím pěknou řádku let.Vždy mi pomohla,nebo poslala na odbornou ambulanci.Já jsem spokojená,sestřička velmi milá.

Dobra doktorka.Je pecliva.Mam dobre zkusenosti.Jedine co bych vytkla je,ze si dela caste pauzy.Vezme tri pacienty a pak 20 minut nic.Takze musime dlouho cekat.

Jsem spokojená, vždy se snaží pomoci. Neváhá poslat na další speciální vyšetření pokud problémy přetrvávají. Neměnila bych.

Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti.Pokaždé,když přijdu s problémem,tak mě prohlédne,pokud sama neví,pošle mě na vyšetření,na odběry - má snahu problémy vyřešit.Rozhodně se pacientů nezbavuje.
Na vyšetření k odborným lékařům jdu vždy s kompletní dokumentací a připravená.
Nemám co bych vytkla,nebo s čím bych byla nespokojená.
Berglová

Je to dobra lekarka a 30,-Kc vybira dle zakona,sama si to nevymyslela!!!!!!!!!!!!!!!

6ádné + dávám jen -