Marie Finsterlová, dermatolog Čáslav

MUDr. Marie Finsterlová

Dermatolog

32 názorů

Uložit


Adresa

Přemysla Otakara II 86, Čáslav
Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
32 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance pro choroby kožní a pohlavní Jiný

Paní doktorka je velmi milá a ochotná s Vámi řešit onemocnění, se kterým jste k ní přišli, naordinuje léčbu a aktivně se snaží hledat příčinu, v ordinaci mi věnuje tolik času, kolik potřebuji, vyslechne všechny možné spojitosti, které by mohly vést k vyřešení problému, když se nemohu dostat do ordinace, snaží se mi pomoci po telefonu, případně i přes email, čekárna je plná, což beru také jako znak toho, že se jedná o kvalitní doktorku, která má spoustu spokojených pacientů. Setkala jsem se s milým lidským přístupem, jak u paní doktorky, tak u sestřičky. Někomu nevyhovuje nastavení ordinačních hodin (do 11ti neobjednaní, poté pouze objednaní), v případě neobjednání je potřeba přijít doopravdy včas a nenechávat na poslední chvíli, toto nastavení je za mě správné při tom počtu pacientů a osobně mi vyhovuje. Prosím více takových doktorů..


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

U paní doktorky jsem byla dvakrát. Pokaždé se snažila dozvědět se možnou příčinu mých kožních problémů, napsala speciální mast přímo na daný problém (do té doby od jiných doktorů jen kortikoidy). Během několika týdnů bylo po problému, který se již nevrátil zpět.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné, již několikrát jsem ordinaci navštívila a vždy jsem se setkala jen s ochotným a profesionálním přístupem. Lékařka vede s pacientem dialog, snaží se pomoci a pátrá po příčině problémů. Celkově v ordinaci panuje uvolněná atmosféra. Rozhodně mohu jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka se neumí chovat. Jedná arogantně s neslušně s pacienty. Rozhodně nedoporučuji. Byla jsem tam po 2 letech a žádná změna.
Jak už zde bylo psáno, dává na vše univerzální mastičku aniž by hledala příčinu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit. Vždy je příjemná, milá, profesionální přístup, vše vysvětlí, doporučí..snaží se řešit příčinu potíží. Za sebe DOPORUČUJI. K názoru, že se na Vás bez objednání nedostane řada - aspoň je zde vidět, že je paní doktorka profík, jinak by tam takové fronty nestály :-) Hodně štěstí všem!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka bere pacienty bez objednání do 11 hodiny, na dveřích má napsáno, že nezaručuje, že pacienta příjme pokud dorazí po 10 hodině. Dorazil jsem tedy v 9:45 a na řadu jsem přišel v 10:50. Stál jsem před dveřmi a mezitím přicházeli objednaní pacienti - paní doktorka vyběhla z ordinace do jiné místnosti, kde měla objednané pacientky(řekl bych že na lymfodrenáže) Až tolik mě nepřekvapilo, že nebyla schopná ani pozdravit své zákazníky v čekárně - ANO, je to tak, pacient = zákazník. V 11:00 přišla sestra a oznámila mi, že mám smůlu, že už neberou a že jsem s to měl odhadnout, když jsem přišel. Je smutné že za těch deset minut před jedenáctou, kdy jsem stál před dveřmi mě mohla paní doktorka vyšetřit - nebo alespoň sdělit, že už mě nevezmou! Opravdu MĚ dokáže zvednou ze židle přístup lékaře, který si neuvědomuje, že pacient je zákazník a že by s ním měl tedy zacházet alespon slušně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka velmi neochotná, jednání s ní je strašné. Nejsem náročný člověk a nevyhledávám konflikty - ale je vidět že paní doktorka nezdědila vřelý přístup k lidem.
Doufám že už s ní nebudu muset nikdy jednat.
Pokud to bude paní doktorka čít, tak jí doporučuji aby se nad sebou (arogantním chování) zamyslela.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Paní doktorku mám velmi ráda :) Je hrozně ochotná a vždy přijde na to, co člověku je. Horší to je s těmi frontami u ní.. :/ Ale alespoň je poznat, že je paní doktorka výborná! :)


P
Ověřeny pacient

Nám paní doktorka vyhovuje, jezdíme tam už celá rodina a mohu zatím jen doporučit. Postupně nám zaléčila a odstranila vše, nad čím v Kolíně bez zájmu mávali rukou. Ani jsme nevěděli, jaké vizuální nedostatky se dají z kůže většinou bez problému odstranit. Nemusím mít dokonalou pleť, ale jako čarodějnice s bradavicí na čele snad už v dnešní době taky není nutno chodit.


V
Ověřeny pacient

Takže přidám svůj názor, paní doktorka je velmi milá, ač jsem u ní byla poprvé a asi naposled, kvůli její sesřičce. Možná ani doktorka neví, že přišla o pacienta. Jelikož mi bylo řečeno po první kontrole, ať si přijedu za měsíc, nikde ani zmínky o tom, abych se předem objednala nebo oni mne objednali již při první návštěvě, což já nemohla vědět. I přesto jsem přijela jeden den, to tam zrovna paní doktorka nebyla, takže zbytečná cesta z Kolína, poté jsem si brzo ráno volal, zda ordinuje,pouze odpověď ano. Tak jsem ten den tam dorazila upozorňuji v 10:15, když sestra vylezla, téměř si mne nevšimla, věnovala se jen těm,kdo tam prý jsou prvně a když vylezla podruhé přesně v 11:00 a já jí chtěla dát kartičku pojištovny, tak na mne vyjela, že berou nyní objednané pacienty a když jí řikám, že to tu mám čekat dalších x hodin a že mi nikdo neřek, že se mám objednávat a že jsem až z Kolína, tak mi ještě řekne, jakože co po ní chci, že se paní doktorka nerozkrájí a že jsem si měla řííct o objednání na den když jsem tam byla. Jako nevím, co je za problém, vzít jednoho neobjednaného pacienta ještě před objednanými, jen co odbije přesně 11tá, tak hold asi ti co přijeli v 10:15 maj smůlu a můžou jít někam... Opravdu jsem se s takovýmhle jednáním ještě nesetkala, já asi za to můžu že mají plno lidí, já tam byla před 11tou hodinou, takže opravdu tohle mne tak naštvalo, že jsem se otočila a šla pryč a nevím nevím zda ještě někdý k této paní doktorce půjdu, ač ta za to nemůže, ale toto mne opravdu tak odradilo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti