Praktická zubní lékařka
Havlíčkova 122, Jihlava

Paní doktorka je vždy velice ochotná , příjemná, s lidským a profesionálním přístupem. Jsem s ní velice spokojen, mohu jenom doporučit.

Paní doktorka byla vždy milá a příjemná a byla jsem s ní spokojené do té doby, než jsem začala mít problémy se zuby. Za tři čtvrtě roku nedokázala zjistit, který mě bolí, jednou vyvrtala ten, druhý onen. Na dovolené na Sardinii jsem musela navštívit tamního zubaře, protože už jsem to nemohla bolestí vydržet. Po návratu z dovolené jsem ještě jednou navštívila paní doktorku Dryšlovou, ale ani tehdy mi nepomohla. Nakonec jsem skončila v soukromém stomatologické centrum a za záchranu bolavého zubu jsem zaplatila 4 500,- Kč. Tuto lékařku bych nedoporučila. I z toho důvodu, že nepoužívá moderní metody a způsoby ošetření zubů.

Paní doktorka je velmi příjemná,ochotná- hodnotím jako výbornou!

Č

Tady se poznají léta praxe. Vynikající, citlivá

Pní Mudr.Dryšlová má velmi dobrý přístup k pacientům.

Dokáže pobyt v křesle udělat snesitelným, chodil jsem tam letos opravdu často a vždy příjemná lékařka. To samé platí o sestře.

pani Dryslova je bezvadna a se mnou velmi trpeliva i se svou sestrickou.jsem velmi spokojena.

Není žádný ras,k ní se člověk nemusí bát přijít,protože i přes velký nával pacientů dokáže být v pohodě,poradí,pacientům se věnuje celou dobu pobytu v ordinaci.