Marie Dobiášová, pediatr Horní Jelení

MUDr. Marie Dobiášová

Pediatr Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 1, Horní Jelení
Sam.ord.PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka. Moje dcerka měla za 5 let jen jednou ATB (za to jsem opravdu vděčná, jiní lékaři píší ATB na každou nemoc) a to marodila první dva roky ve školce téměř neustále. Je milá, vstřícná a jak píšou i jiné maminky - ochotně poradí i mimo pracovní dobu. Je to profesionálka, má obrovské zkušenosti, dokáže to s dětmi i rodiči. Zažila jsem u ní dvě sestřičky (střídaly se na MD) a obě jsou velice milé a hodné. Doufám, že bude mít praxi ještě minimálně 10let, abychom nemusely chodit k jinému dětskému lékaři. Děkujeme


K
Ověřeny pacient

Já mám na paní doktorku opačný názor, v životě jsem nepoznala hodnější, ochotnější a zkušenější paní doktorku. Nikdy jsem nezažila, že by si s něčím nevěděla rady, někomu neporadila nebo nepomohla, a to i v době mimo ordinační dobu. Nedovedu si představit někde ve městě, že bych večer nebo o víkendu zavolala pediatrovi a on přijel ke mně na návštěvu, což paní doktorka dělá běžně. Máme opravdu dobré zkušenosti a paní doktorku vřele doporučuji.


T
Ověřeny pacient

velmi spatna lekarka,plno lidi se od ni odhlasilo,a ja jsem deti odhlasil,nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nejlepší doktorka co znám. léčila mě už od malička a nepamatuji si na žádný špatný zážitek nebo zkušenost. vždy milá a vstřícná. až budu volit ke komu dám své děti, mám jasno :-)


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přestoupila od jiného pediatra . Paní doktorka je naprosto úžasná ,krásný vztah k dětem milá hodná a výborná k rodičům. Vysvětlí vše co je potřeba. Děti jí mají rády a nebojí se k ní chodit. Velice mi vyhovuje i vybavení ordinace rychlé zjištění diagnozy z výtěru z krku a nebo CRP. Sestřička je velice milá a hodná a je vidět ,že s paní doktorkou výborně vycházejí. V čekárně nesedím nikdy déle jak 20. min . Pediatr kterého doporučuji každé mamince . Děkuji za péči


Martina Sciabbarra


k paní doktorce chodím s oběma mými dětmi, a je opravdu moc fajn. Hezky rozpráví s dětmi i rodiči. A souhlasím, že nejdřív vyzkouší přírodní prostředky než zajde až k ATB. Ale vadí nám dlouhé čekací doby v čekárně - i dvě hodinky....:-)


J

Výborná paní doktorka, má hezký vztah k dětem, moc dobře komunikuje s rodiči a hlavně o všem opravdu uvažuje a vše pečlivě zváží než např. nasadí antibiotika nebo jinou "chemii" zkusí to pokaždé přírodním způsobem a toho si u ní velmi vážím. Je lehké zaplácnout každé nachlazení antibiotiky a být takzvane krytý, ze jsem dítě zaléčil... Posilovat dětskou imunitu je mnohem přínosnější než ji oslabovat antibiotiky i v případě, kdy to není nutné. Doporučuji všemi deseti!!!!!


D

Milá, snaživá lékařka s výborným vztahem k dětem, dobrou komunikací s rodiči.
Vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti