Sam.ord.PL pro děti a dorost
č.d. 1, Horní Jelení

Výborná paní doktorka. Moje dcerka měla za 5 let jen jednou ATB (za to jsem opravdu vděčná, jiní lékaři píší ATB na každou nemoc) a to marodila první dva roky ve školce téměř neustále. Je milá, vstřícná a jak píšou i jiné maminky - ochotně poradí i mimo pracovní dobu. Je to profesionálka, má obrovské zkušenosti, dokáže to s dětmi i rodiči. Zažila jsem u ní dvě sestřičky (střídaly se na MD) a obě jsou velice milé a hodné. Doufám, že bude mít praxi ještě minimálně 10let, abychom nemusely chodit k jinému dětskému lékaři. Děkujeme

Já mám na paní doktorku opačný názor, v životě jsem nepoznala hodnější, ochotnější a zkušenější paní doktorku. Nikdy jsem nezažila, že by si s něčím nevěděla rady, někomu neporadila nebo nepomohla, a to i v době mimo ordinační dobu. Nedovedu si představit někde ve městě, že bych večer nebo o víkendu zavolala pediatrovi a on přijel ke mně na návštěvu, což paní doktorka dělá běžně. Máme opravdu dobré zkušenosti a paní doktorku vřele doporučuji.

velmi spatna lekarka,plno lidi se od ni odhlasilo,a ja jsem deti odhlasil,nedoporucuji

nejlepší doktorka co znám. léčila mě už od malička a nepamatuji si na žádný špatný zážitek nebo zkušenost. vždy milá a vstřícná. až budu volit ke komu dám své děti, mám jasno :-)

K paní doktorce jsem přestoupila od jiného pediatra . Paní doktorka je naprosto úžasná ,krásný vztah k dětem milá hodná a výborná k rodičům. Vysvětlí vše co je potřeba. Děti jí mají rády a nebojí se k ní chodit. Velice mi vyhovuje i vybavení ordinace rychlé zjištění diagnozy z výtěru z krku a nebo CRP. Sestřička je velice milá a hodná a je vidět ,že s paní doktorkou výborně vycházejí. V čekárně nesedím nikdy déle jak 20. min . Pediatr kterého doporučuji každé mamince . Děkuji za péči

Martina Sciabbarra

k paní doktorce chodím s oběma mými dětmi, a je opravdu moc fajn. Hezky rozpráví s dětmi i rodiči. A souhlasím, že nejdřív vyzkouší přírodní prostředky než zajde až k ATB. Ale vadí nám dlouhé čekací doby v čekárně - i dvě hodinky....:-)

Výborná paní doktorka, má hezký vztah k dětem, moc dobře komunikuje s rodiči a hlavně o všem opravdu uvažuje a vše pečlivě zváží než např. nasadí antibiotika nebo jinou "chemii" zkusí to pokaždé přírodním způsobem a toho si u ní velmi vážím. Je lehké zaplácnout každé nachlazení antibiotiky a být takzvane krytý, ze jsem dítě zaléčil... Posilovat dětskou imunitu je mnohem přínosnější než ji oslabovat antibiotiky i v případě, kdy to není nutné. Doporučuji všemi deseti!!!!!

Milá, snaživá lékařka s výborným vztahem k dětem, dobrou komunikací s rodiči.
Vřele doporučuji!