MUDr.

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Hodnocení pacientů:

• vzkaz pro "puppa" - jen ten kdo nezná paní doktorku může napsat " nejhorší"

• Myslel jsem,že se zde bude hodnotit práce pí.Čermákové,ale tady pan manžel jen prosí o omluvy!
    Můj názor jako na doktora je ten nejhorší !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Hodnotím takto paní doktorku Čermákovou, má zájem nejen o pacienta ale i o člověka.
    Zároveň bych chtěl reagovat na problém s mnohonásobným hodnocením z jednoho přístupového bodu(počítače, mobilu...)- ano pokud se to děje je to méně přehledné, nicméně neznamená to automaticky snahu o zmanipulování systému...
    loopatka

• Paní doktorka Čermáková má v péči mne i syna -těžkého astmatika cca 15 let. Vždy usměvavá, připravena řešit jakýkoliv problém a pomoci. Máme ji rádi a vážíme si jí jako lékařky i jako člověka.

• paní doktorka Čermáková je profesionálka ve svém oboru, vyléčí, promluví s pacientem, je usměvavá, pro každého má vlídné slovo, ...opravdu se vyzná. Nikdy bych neměnila za jinou lékařku i kdybych měla dojíždět, zůstanu u paní doktorky Čermákové. Chodím k ní už skoro 10 let no je prostě suprováááááááááá

• pečlivá a velmidobrá lékařka na svém místě odbornice

• Paní doktorka Čermáková mi hrozně moc pomohla nejen tím, že mě vyléčila, ale i svým laskavým a obětavým přístupem. Bylo to už před víc než deseti lety, ale pamatovat si to budu navždy!

• Paní Bradnová,
    děkuji za Váš příspěvek do diskuse.

Pane Jiří,
    jsem rád, že jste vyprovokoval tuto diskusi, byť svým neuváženým hodnocením někoho, koho neznáte. Snad pochopíte, o co mě šlo, připustíte, že můžete někoho poškodit aniž máte zlý úmysl, a uznáte, že obvinění mé manželky z podvodu bylo unáhlené.
    Nevíte-li ani teď za co se omlouvat, pak tato diskuse byla zbytečná.

F. Čermák

• I já se připojím k hodnocení paní doktorky Čermáková, je prostě super člověk. Nevím proč ji někdo osočuje z podvodu, ona nepotřebuje podvádět ve svém hodnocení. Sama je velice skromná a nemyslím si, že by se chtěla dělat lepší, to už nejde. Z profesního hlediska je veliká odbornice, své práci rozumí a dělá ji moc dobře. Pomáhá lidem svoji léčbou a zároveň je povzbuzuje i psychicky. Je to výtečná paní doktorka!

• paní doktorka je vzácný člověk, kompetentní ve svém oboru, lidská a empatická velmi mně pomohla při těžkém plicním onemocnění manžela., jak uvedl její p. manžel, málokdo pochopí co obnáší břemeno lékařského řemesla zejména v dnešní době., někdy si říkám, že bych takovým nespokojencům přála pobýt pár let v zahraničí, kde známkování doktorů a podobné praktiky nepřipadají v úvahu., kde se s pacientem zachází běžně arogantně a ještě za to tvrdě platí valutou., anebo v méně s o c i a l n i společnosti ..... prostě je to ubohé-no comment