MUDr.

• 145
    Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

• velmi slabý

Myslel jsem,že se zde bude hodnotit práce pí.Čermákové,ale tady pan manžel jen prosí o omluvy! Můj názor jako na doktora je ten nejhorší !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• velmi dobrý

Hodnotím takto paní doktorku Čermákovou, má zájem nejen o pacienta ale i o člověka. Zároveň bych chtěl reagovat na problém s mnohonásobným hodnocením z jednoho přístupového bodu(počítače, mobilu...)- ano pokud se to děje je to méně přehledné, nicméně neznamená to automaticky snahu o zmanipulování systému... loopatka

• velmi dobrý

Paní doktorka Čermáková má v péči mne i syna -těžkého astmatika cca 15 let. Vždy usměvavá, připravena řešit jakýkoliv problém a pomoci. Máme ji rádi a vážíme si jí jako lékařky i jako člověka.

• velmi dobrý

paní doktorka Čermáková je profesionálka ve svém oboru, vyléčí, promluví s pacientem, je usměvavá, pro každého má vlídné slovo, ...opravdu se vyzná. Nikdy bych neměnila za jinou lékařku i kdybych měla dojíždět, zůstanu u paní doktorky Čermákové. Chodím k ní už skoro 10 let no je prostě suprováááááááááá

• velmi dobrý

pečlivá a velmidobrá lékařka na svém místě odbornice

• velmi dobrý

Paní doktorka Čermáková mi hrozně moc pomohla nejen tím, že mě vyléčila, ale i svým laskavým a obětavým přístupem. Bylo to už před víc než deseti lety, ale pamatovat si to budu navždy!

• neutrální

Paní Bradnová, děkuji za Váš příspěvek do diskuse. Pane Jiří, jsem rád, že jste vyprovokoval tuto diskusi, byť svým neuváženým hodnocením někoho, koho neznáte. Snad pochopíte, o co mě šlo, připustíte, že můžete někoho poškodit aniž máte zlý úmysl, a uznáte, že obvinění mé manželky z podvodu bylo unáhlené. Nevíte-li ani teď za co se omlouvat, pak tato diskuse byla zbytečná. F. Čermák

• velmi dobrý

I já se připojím k hodnocení paní doktorky Čermáková, je prostě super člověk. Nevím proč ji někdo osočuje z podvodu, ona nepotřebuje podvádět ve svém hodnocení. Sama je velice skromná a nemyslím si, že by se chtěla dělat lepší, to už nejde. Z profesního hlediska je veliká odbornice, své práci rozumí a dělá ji moc dobře. Pomáhá lidem svoji léčbou a zároveň je povzbuzuje i psychicky. Je to výtečná paní doktorka!

• velmi dobrý

paní doktorka je vzácný člověk, kompetentní ve svém oboru, lidská a empatická velmi mně pomohla při těžkém plicním onemocnění manžela., jak uvedl její p. manžel, málokdo pochopí co obnáší břemeno lékařského řemesla zejména v dnešní době., někdy si říkám, že bych takovým nespokojencům přála pobýt pár let v zahraničí, kde známkování doktorů a podobné praktiky nepřipadají v úvahu., kde se s pacientem zachází běžně arogantně a ještě za to tvrdě platí valutou., anebo v méně s o c i a l n i společnosti ..... prostě je to ubohé-no comment

• velmi dobrý

Souhlasím, paní doktorka je opravdu skvělá. Moc mi pomohla, snaží se řešit problémy komplexně. Poradí, navrhne řešení. Jsem ráda, že mám možnost navštěvovat její ordinaci, běhala jsem po doktorech bez výsledku, až paní doktorka mi pomohla.