MUDr.

Marie Čermáková

Plicní lékař

Kontaktní informace

• Umístění: Poliklinika Palackého

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Absolutně profesionální přístup! Ráda k nim chodím se léčit, i jen pro lékařské rady.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K paní doktorce chodím už třetím rokem a zatím jsem u státního doktora nezažila lepší jednání. Paní doktorka je velmi ochotná a milá, to samé mohu napsat o její sestřičce.

• vzkaz pro "puppa" - jen ten kdo nezná paní doktorku může napsat " nejhorší"

• Myslel jsem,že se zde bude hodnotit práce pí.Čermákové,ale tady pan manžel jen prosí o omluvy!
      Můj názor jako na doktora je ten nejhorší !!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Hodnotím takto paní doktorku Čermákovou, má zájem nejen o pacienta ale i o člověka.
      Zároveň bych chtěl reagovat na problém s mnohonásobným hodnocením z jednoho přístupového bodu(počítače, mobilu...)- ano pokud se to děje je to méně přehledné, nicméně neznamená to automaticky snahu o zmanipulování systému...
      loopatka

• Paní doktorka Čermáková má v péči mne i syna -těžkého astmatika cca 15 let. Vždy usměvavá, připravena řešit jakýkoliv problém a pomoci. Máme ji rádi a vážíme si jí jako lékařky i jako člověka.

• paní doktorka Čermáková je profesionálka ve svém oboru, vyléčí, promluví s pacientem, je usměvavá, pro každého má vlídné slovo, ...opravdu se vyzná. Nikdy bych neměnila za jinou lékařku i kdybych měla dojíždět, zůstanu u paní doktorky Čermákové. Chodím k ní už skoro 10 let no je prostě suprováááááááááá

• pečlivá a velmidobrá lékařka na svém místě odbornice

• Paní doktorka Čermáková mi hrozně moc pomohla nejen tím, že mě vyléčila, ale i svým laskavým a obětavým přístupem. Bylo to už před víc než deseti lety, ale pamatovat si to budu navždy!

• Paní Bradnová,
      děkuji za Váš příspěvek do diskuse.

Pane Jiří,
      jsem rád, že jste vyprovokoval tuto diskusi, byť svým neuváženým hodnocením někoho, koho neznáte. Snad pochopíte, o co mě šlo, připustíte, že můžete někoho poškodit aniž máte zlý úmysl, a uznáte, že obvinění mé manželky z podvodu bylo unáhlené.
      Nevíte-li ani teď za co se omlouvat, pak tato diskuse byla zbytečná.

F. Čermák

• I já se připojím k hodnocení paní doktorky Čermáková, je prostě super člověk. Nevím proč ji někdo osočuje z podvodu, ona nepotřebuje podvádět ve svém hodnocení. Sama je velice skromná a nemyslím si, že by se chtěla dělat lepší, to už nejde. Z profesního hlediska je veliká odbornice, své práci rozumí a dělá ji moc dobře. Pomáhá lidem svoji léčbou a zároveň je povzbuzuje i psychicky. Je to výtečná paní doktorka!

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní