Praktická lékařka pro dospělé
Komenského 10, Slavičín

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, ale její přístup a nedostatek pochopení k mým problémům mě donutil změnit lékaře. Přijde mi také velmi náladová - mnohdy jsem se bál návštěvy.

Paní Doktorka je je velice pečlivá,ochotná pomoci v každém problému,nic neponechává náhodě a k tomu všemu má velmi profesionální a hlavně lidský přístup k pacientovi.Doporučuji.

Nejen že je paní doktorka velmi příjemná a lidská, ale i jako odborník je bezchybná. Vyšetřuje pečlivě, nic nepodcení a jednou už mě zachránila od velkých zdravotních komplikací rychlým a přesným odhadem situace, za který se jí pak obdivovali i lékaři na jipce.

Velmi pečlivá a vstřícná paní doktorka.

paradni doktorka!!! :-)

Příjemná,pečlivá,pozorná,léčbu dotáhne do konce,neváhá poslat k odborníkovi,umí poradit.Jsem maximálně spokojen.

Jsem s paní doktorkou spokojená.

Super paní doktorka.Vždy se snaží najít řešení a léčbu dotáhne do samého konce.
Její přístup je velmi profesionální a zároveň přátelský,což občas pacient někde postrádá.Můžu doporučit.

Paní doktorka je velmi pečlivá a spolehlivá.Jsem s ní nad míru spokojená,protože pomáhá nejen mě,ale pomohla i mým synům (16a3).Nikolajeva

Velmi ochotná a milá paní doktorka. Lidský přístup, pochopení. Vřele doporučuji.
Pečlivá při svých diagnózách.