Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

myslím si, že doktorka je po lidské stránce dobrý člověk, snažící se pomoci všem nemocným lidem, ale léky nepomůžou každému, ve srovnání s jiným psychiatry, kam jsem docházel, ji hodnotím jako dobrou doktorku, nemůže však činit zázraky

Ano, paní doktorka je moc hodná, milá, přátelská a velmi lidská!!! Zachránila mi téměř jistě život a vždy si najde chvilku na pár milých a povzbudivých slov. Já jsem spokojena a neměnila bych i přesto, že je paní doktorka velmi zaneprázdněna a tím pádem trošičku roztěkaná. Děkuji paní doktorko za vše. Denisa

výborná lékařka, velmi vřelý přístup k pacientům, osobně já, která trpím úzkostnou poruchou a když jsem byla v porodnici dala mi na sebe dokonce své soukromé číslo na mobil a nabídla mi kdyby něco ,ať volám klidně v noci, pokud budu potřebovat při porodu oporu, že je ochotná přijít, nakonec jsem nabídky nevyužila, bylo vše v pořádku, ale řekněte mi kdo by tohle z lékařů udělal??? Je prostě úžasná a ordinuje i přes svoje zdravotní problémy, kdy je odkázána na vozíček.

Dříve bývala paní doktorka v pohodě (milá, příjemná...). Bohužel mám pocit, že v současné době poněkud nestíhá a je přetížená.
Také by mě zajímalo, zda paní doktorka ví, že sestřička vybírá 30 Kč poplatek za podání receptu pacientovi mezi dvěřmi (nelegálně a bez potvrzení).

Paní doktorka Blažková je nesmírně obětavý člověk, to co ona dělá pro druhé a nad rámec svých povinností je naprosto nevídané, o nějaké finanční odměně tu nemůže být vůbec řeč.Všichni ti, kteří ji tady mají potřebu hanit,ji nesahají ani po kotníky a měli by se stydět.Kdyby byla v našem zdravotnictví alespoň polovina lékařů jako je ona, měli bychom se jako v ráji.To co ona musela vydržet a co v životě ustála,nikdo z vás, kdo ji zde haní, by nedělal a nevydržel.Zamyslete se nad sebou.

Paní Doktorka Blažková mi pomáhá žít, s její pomocí jsem jiný člověk. doporučuji.

Není člověk ten, aby se zachoval lidem všem, ale paní doktorka je ta nejlepší pro mě.

Velmi dobrá doktorka chodila jsem k ní před 13 lety asi rok a půl poté po 13letech zase ted k ní chodím druhý rok a nemůžu si stěžovat je pravda že na mě vyzkoušela několik léků než našla ty co mi pomáhají prodělala jsem maniodepresivní psychozu ted beru už jen lithium a cítím se celkem dobře je pravda že sama ordinovala i na vozíku a přitom mohla být v klidu doma a ordinaci zavřít....děkuji že Vás znám paní doktorko a zdravím Petra

První moje návštěva u paní doktorky proběhla v listopadu loňského roku. Promluvila si se mnou o mých potížích a rozešli jsme se s tím, že zatím to necháme bez medikace a pokud bych měl i nadále potíže, mohu se objednat. Není tedy pravdou, že by léky napsala komukoliv. Nenapsala!

Po několika měsících jsem byl nucen se znovu objednat. Na základě rozhovoru s paní doktorkou jsme se domluvili, že začnu brát na zkoušku jeden lék na obsesi a pokud nezabere, zkusíme jiný. Ihned jsme se domluvili na další kontrolní návštěvě za dva týdny. Za tyto dva týdny jsem mol paní doktorce oznámit, že se cítím lépe a za další měsíc jsem jí mohl řici, že se cítím výrazně lépe (po více jak roce a půl trvalého smutku). Samozřejmě se projevily některé vedlejší účinky léku, ale to se nedá nic dělat. Tak to bývá a pokud tyto vedlejší účinky nejsou vážné, dá se to s nimi zvládnout.

Někdo zde psal, že byl po lécích ospalý a usnul v autě při čekání na vlak... Vážený, pokud Vám léky nevyhovovaly, informoval jste o tom paní doktorku a řekl jí veškeré svoje důvody? Četl jste příbalový leták od léku a info o jeho vedlejších účincích? A proč, když jste tyto vedlejší účinky pravděpodobně znal a věděl jste tedy, že způsobuje únavu a ospalost, jste v takovém stavu sedal za volant?! Promiňte, ale za toto paní doktorka nemůže. Toto je jen Vaše nezodpovědnost!

Pan Jan123 zde píše o jakési své zkušenosti s paní doktorkou, ale místo toho, aby popsal, v čem spočíval problém, tak zde hází špínu a hovoří o praktikách v hospici, o kterých asi sotva bude něco vědět. A pokud ví a má pocit, že se v něm děje něco nezákonného, ať na sdružení, které je provozovatelem podá trestní oznámení a předloží svoje důkazy. Bez nich je to, co zde tvrdí jen sprostou pomluvou a ničím jiným.

Nechápu, proč zde několik lidí zmiňuje jí a hospic a dokonce říká, že by si měla vybrat, čemu se bude věnovat! Mnoho lékařů má různé aktivity, takže ani paní doktorka Blažková není výjimkou. Udělala společně s dalšími členy jejich sdružení naprosto úžasnou věc a sice to, že sehnali prostředky a vystavěli hospic pro umírající z Pardubického kraje. Postavili špičkové zařízení, v němž se zcela paradoxně začíná pacientům, kteří se sem dostanou a je u nich předpoklad brzké smrti, dařit lépe a jejich stav se zlepšuje! Viz. článek http://zpravy.idnes.cz/v-chrudimi-je-zvlastni-hospic-stav-umirajicich-se-tam-lepsi-p44-/domaci.asp?c=A100623_1406518_domaci_taj

Kritiku, která zde zaznívá na adresu paní doktorky Blažkové, vidím jako ublíženost lidí, kteří mají pocit, že by lékař měl dělat to, co chtějí oni. Ale lékař tu od toho není! Uvědomil si někdo z Vás kritiků, že paní doktorka je také jen člověk? Že je to člověk se svými problémy (a často také velkými), které musí zvládat? Že je musí zvládat a přitom ještě poskytovat pomoc desítkám dalších lidí, kteří za ní přicházejí? Že je musí vyslechnout, bavit se s nimi a hledat cesty, jak jim pomoci? Je to jen ČLOVĚK! Člověk, který ač několik měsíců na vozíku, stále ordinuje a pomáhá i přesto, že cítí únavu.

Měl jsem možnost vyslechnout rozhovor paní doktorky s jedním z příbuzných jedné pacientky hospicu. Ženy, jejíž život se blížil ke svému konci. Slova, která (zřejmě synovi pacientky) řekla, byla tak nádhernou podporou a povzbuzením, že kdyby bylo více takovým empatických lidí, jako je ona, mohli bychom být jedině rádi.

Jsem rád, že je paní doktorka Blažková mojí lékařkou a jsem rád, že jsem tuto skvělou ženu mohl poznat. Jsem jí vděčný za to, jak mi pomáhá, a věřím, že nikdo nedá na nenávistné komentáře, ale svůj případný názor na paní doktorku si učiní sám na základě osobního setkání s ní.

Lukáš

Mám ji moc rád, pomáhá mi žít