Marie Bedřichová, praktický lékař Kvasice

MUDr. Marie Bedřichová

Praktický lékař, Internista Více

Krajina 257, Kvasice
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Dlouhotrvající bolesti, únava, opravdu špatný stav

Bohužel, mně nepomohla. Potíže bagatelizovala, na dotaz, co mám dělat, pokud se můj stav o vikendu zhorší doporučila, ABYCH TO ROZDÝCHALA. Laskavá a klidná, to je. Ovšem co se týká vyslechnutí pacienta, bohužel. Opravdu nemohu doporučit.

Paní doktorka Bedřichová je nejlepší lékařka daleko-široko. Vyslechne všechny se zájmem a vždycky dobře poradí, nemusí jít vždycky o pytel prášků, ale hlavně o dobré slovo.

Je to PANÍ DOKTORKA !Nejlepší,jakou jsem poznala,přála bych všem pacientům takovou lékařku,ale i takového obětavého člověka.Dávám nejlepší hodnocení.Přejeme jí hodně zdraví.

dobrý

Uděluji 100%

Snad lepší praktickou lékařku neznám-je nej.

Příjemná, ochotná, vyslechne pacienta a vždy pomůže...kéž by takoví byli všichni.

Velmi doporučuji a chválím tuto paní doktorku, vstřícná, lidská ochotná, má snahu o skutečnou pomoc, nezanedbává!

Důsledná,pečlivá,milá,ochotná kdykoliv pomoci.100% profesionál. Každému bych přála takového lékaře.

Tato Paní doktorka je tá nejlepší jakou jsem kdy navštěvoval.Vřele jí doporučuji všem!