Praktický lékař pro děti a dorost
Husova 289, Třinec

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Pani doktorka i sestřička jsou skvělé.Doporučuji 100 %. Obě mé děti ošetřuje od malička a vždy nám vyšla vstříc

Velice profesionální přístup .Chodila jsem k ní jako dítě a chodí k ní i mé tři děti.Paní doktorka mi vždy poradila ,pomohla.Hlavně tet u třetího díťete.Moc za vše děkuji a jen doporučuji.A sestřička prostě úžasná.

Já bohužel (a mnoho mých známých, proto se divím špičkovému hodnocení) musím dát slabé. Dopokud bylo mé dítě zdravé tak sem si na nic nemohla stěžovat, když opominu názory jakože mám miminku tlačit tavený sýr.... ale když bylo dítě větší a naskytl se problém kývla rukou, že je to normální a časem to přejde. Takových kývnutí bylo víc až jsem to začala řešit jinde, ona si ani nenechala pořádně říct co jsou za problémy, jen skáče do řečí, o problémech nechce slyšet. pak nebyla zrovna veselá když sem hledala pomoc jinde a ještě mě nařkla, proč jsem nepřišla k ní včas.

Pani doktorka je opravdu profesionalni a vstricna.Stara se a je pecliva,coz u deti je podstatne.Nemam jedinou vytku.Lepsi sestricku si nemohla vybrat.Vzdy vesela a usmevava.Deti ji miluji!!!Vyborny napad s objednavanim,nemuseli jsme nikdy cekat.Mohu jen doporucit!!!

Paní doktorka je zkušená děstká lékařka, mám 3 děti a s její péčí jsem spokojená. má milý přístup k dětem a dokáže vždy poradit, je rozvážná a důkladná. setřička je také velmi milá a příjemná. doporučuji a děkuji za její péči a milý lidský přístup paní doktorky a sestřičky.

perfektní!!!!!nepotřebuje komentář

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Mám 3 děti a její příjemné jednání umí potěšit u srdíčka. I sestřička je velmi hodná.

S pani doktorkou i sestrickou jsem velmi spokojena.Maji pekny pristup k detem i rodicum a usmev na tvarich jim taky nechybi.

Jsem hodne spokojena, pani doktorka vi, co dela, doporucuji

super dětský lékař,zářný příklad toho,že studovala medicinu z přesvědčení a ne pro titul