Zubní Ordinace MUDr. Heleny Rabské
Masarykovo nám. 6/5, Karviná-Fryštát, Karviná

Umístění: Zubní Ordinace MUDr. Heleny Rabské Jiný

Paní MUDr. Mariam Szyja je vždy velmi příjemná, pozitivní. Jsem naprosto spokojená. Nikdy nejdu k paní doktorce s pocitem strachu, vše vždy bezbolestně. Sestřička je také velmi příjemná.

Úžasná paní doktorka! Natrefili jsme ji v Karviné na pohotovosti, dceři pomohla od bolesti. Moc empaticka a milá! Dekujeme

Dnes jsem k paní doktorce přešla.
Odjakživa mám panickou hrůzu ze zubařu, ale dnes jsem byla velmi mile překvapená.
Paní doktorka je strašné sluníčko a šíří kolem sebe jen pozitivní energii. Vše vysvětlí, je milá a vstřícná. Naprostá spokojenost!

Super dr. I kdyz zkoncila u nas v havirove rozhodla sem se dojizdet do karvine. Lepsi zubarku neznam. Prekonala jsem s ni strach ze zubaru,vzdy vse vysvetli co bude delat,a snazi se aby to bylo bezbolestne.. za me5*

Nejhodnější a nejlaskavější paní zubařka, jakou jsem kdy zažila. Mám panickou hrůzu z této ordinace, ale paní doktorka mě vždycky přivítá s úsměvem a laskavými slovy. Kdyby šlo dát hvězdiček více, tak to udělám. Obrovská pochvala patří i sestřičce... Jsou to lidé na pravém místě :-)