MUDr. Mária Havlíková

Zubař Více

Želechovice nad Dřevnicí 1 adresa

Nejlepší paní zubařka, ke které jsem kdy chodila. Vždycky ochotná a usměvavá, precizní a lidská. Líbí se mi, že v průběhu zákroku se vás vždy ptá, zda je všechno v pořádku, zda něco nebolí apod. ROZHODNĚ DOPORUČUJI! (Doufám, že z mateřské se vrátí co nejdříve. :))

Už od dětství jsem trpěla panickým strachem ze zubařů.Aby mě maminka dostala k zubařovi musela mi slíbit, že mi koupí maňáska nebo jinou plyšovou hračku.Jinak by mě k zubařovi nedostala.Už v čekárně jsem vyhledávala nejrychlejší cestu úniku. Pak jsem přešla k paní zubařce Havlíkové. A slova ,,TO NENÍ ZUBAŘKA, TO JE ANDĚL" jsem s nadšením pronesla, když jsem si uvědomila, že vycházím z ordinace a usmívám se.Je velice milá, vtipná, profesionální, zákrok předem vysvětlí, vysvětlí dokonce i jeho příčinu a bezbolestně dá zase všechno dopořádku a ordinace je velmi moderně zařízená.Sestřička je taky skvělá. Jsem z nich nadšená a moje maminka taky protože mě konečně nemusí lákat do ordinace za nákup plyšáka.Moc bych si přála aby si už nikdy nebrala dovolenou a já už nikdy nemusela chodit nikam jinam.

Zatím nejlepší zubařka u které jsem :).
Jako malá jsem chodila do Lípy a tam mě paní zubařka sice ošetřila zubní kaz mezi předníma zubama, ale asi né úplně, takže za rok se mě tam vytvořil zánět a vytláčel mi pravou jedničku ...
Hodně nepříjemné.
Moji první injekci jsem prodělala tak, že jsem v 9-ti letech ležela v polovině křesla, ubrečená jak Alík a paní zubařka z Lípy na mě křičela že jsem malá ufňukaná holka co nic nevydrží a pokud si nenechám tu injekci dát, vypadnou mi zuby (nechtějte popisovat jak mi tu injekci dávala, to i mamku bolelo a tá zubaře zvládá levou zadní. Maximálně neprofesionální a NELIDSKÝ přístup!).
Když jsem přešla k paní Havlíkové, je to jako nebe a dudy. Je příjemná, konzultuje s pacienty jaký je problém, jak se bude řešit a co to bude obnášet. Vybavení ordinace je skvostné, přístup jak paní Havlíkové, tak sestřičky je úžasný. A to sem se, prosím, zubařů bála!

Perfektní přístup k pacientům vč. malých dětí.

Paní doktorka je nejlepší zubařka, jakou jsem v životě potkala. Každý jistě ocení perfektní vybavení ordinace, příjemné prostředí, milou sestřičku a stoprocentně profesionální ošetření. Nejvíce si ale cením jejího lidského přístupu. Je milá, ochotná i nad rámec běžného ošetření, každý zákrok s vámi probere, vysvětlí, co je třeba udělat a společně s vámi naplánuje další postup. Díky ní jsem se zbavila letitého strachu ze zubařů, protože paní doktorka opravdu ošetří bezbolestně. Nejlépe to vyjádřila moje dcera, která její výkon zhodnotila slovy: "To není zubařka, to je anděl!"