Maria Frindová, pediatr Znojmo

MUDr. Maria Frindová

Uložit

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Stanislavova 32, Znojmo
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi hodná a příjemná.Můj syn od malička trpěl na zánět středního ucha, MUDr Tušarová,ke které jsme chodili, nás vždy odeslala na ušní,díky doktoru Ježkovi, který mu neustále píchal uši špatně slyší.Záněty se neustále opakovaly, na doporučení jsme vyhledali MUDr. Frindovou,která syna léčila homeopatiky,naočkovala proti zánětu a od té doby má pokoj.Kdybych změnila lékaře dřív, nemusel mít zhoršený sluch.Paní doktorku doporučuji, nám pomohla a moc jí děkujeme. Leitnerová.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorko....Vy jste vážně vyučená doktorkou nebo si na to jenom hrajete? Ani nepoznte zánět nosních dutin a říkáte že je to hnisavá angína. Jestli bude mit kamaradka nejake problemy v zivote tak by vas meli vsichni co ste spatne poradila udat. Nevim doopravdy co jste za doktorkku kdyz nemuzete poznat co to je...I 11leta holka poznala ze ma zanet nosnich dutin.Ze se nestidite. !!!! Byt jeji maminkou ktery se to tedka deje tak vas udam a dam sve dite pryc!!!! Nashledanou!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím velmi ráda a mám s ní dobré zkušenosti. Jednou v pátek jsem jela s 5ti dcerou na pohotovost s vysokými teplotami (podotýkám, že dcera kromě lehké virózy nikdy nemocná nebyla)a tamní dětská doktorka mě odbyla, že mám koupit enterol, že řádí rotaviry a poslala mě domů. Po neskutečně uplakaném víkendu plným bolestí a hodně vysokých teplot jsem v neděli jela opět na pohotovost a zrovna měla službu p. doktorka Frindová, která ihned udělala veškeré vyšetření,odeslala na rtg a zjistil se zápal plic. Moc jí tímto děkuji, protože moje dcera velmi trpěla bolestmi a ona jí pomohla. Ano je to lékařka, která za každou cenu nedopuje děti různými léky a snaží se jít alternativní šetrnější cestou, i když jsou občas homeopatika nemístná......je velmi milá a pečlivá....


A

Je to příjemná paní doktorka i když trocha větší aktivity by jí neuškodila.


H

Profesionálka, nic nezanedbává, dobrá diagnostička, lidská, skromná, hodná


K paní doktorce jsem kdysi chodila. Než moje pětiměsíční dcera začala mít zdravotní potíže. Týden jsem k ní denně docházela, vysoké teploty, nechtěla jíst, pak ani pít, afty v celé puse, vyrážka...Až na naší žádost jsem se dostala do nemocnice k odborníkům. Ty se zděsily!!Dcera byla dehydrovaná, zánět močového měchýře atd. Týden jsem s ní strávila v nemocnici a ještě tři roky docházela na urologii. Léčila nás celou dobu homeopatiky, vodou v lahvičce za 20 ,-Kč. Změnila jse okamžitě lékařku a jsem spokojená. Na tuto doktorku vzpomínám jen jako na hodně zlý sen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.


V

Proste nej
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

Je to brá doktorka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K

K paní doktorce jsem chodila já i mé dvě sestry a nynní i moje dcerka - vždy jsem byla spokojená a mohla se na paní doktorku s čýmkoli obrátit.Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti