SlaM-centrum služeb s.r.o.
Ruská 406, Litvínov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: SlaM-centrum služeb s.r.o. Jiný

Děkujeme panu doktorovi za svědomitý a lidský přístup k naší babičce, kéž by bylo takových doktorů více.

Nedomnívám se jen ale jsem o tom již naprosto, od první návštěvy u pana doktora v Podbořanech po IM, přesvědčen, že jsem své srdce k doléčení svěřil jednomu z nejlepších odborníků. Pan doktor a jeho sestřička - sehraná dvojka k nezaplacení a proto oběma ,,hodně štěstí a zdraví v Novém roce 2021."

Dnes jsen navštívila ordinaci p.doktora Slaměníka v Podbořanech.Velmi mile mne překvapil vstřícný přístup a ochota jak od sestřičky, tak od pana doktora.Takový přístup k pacientovi je málokde vidět.

Souhlasím se všemi komentáři.Pan doktor je odborník s lidským přístupem a vrozenou inteligencí.Opravdu vzácný člověk a lékař.Léčím se s diabetem druhého typu a co chodím k tomuto specialistovi díky vhodné medikaci se můj stav rapidně zlepšil.Dostane se mě i rady jako kardiakovi takže jsem opravdu spokojen.

13.11.2014 u pana doktora má 1. návštěva s doporučením na EKG . Příjemná sestřička , milí pan doktor , který UMÍ číst výsledek v EKG . Za poslední 4 měsíce to bylo třetí natočení a konečně správná diagnoza. Dostal jsem léky na srdíčko a budou následovat další vyšetření jako je ECHO a zátěžový test . Pak pan doktor rozhodne , co bude dál. Moc mu děkuji . Je to lékař na svém místě.

Dnes jsem poprvé navštívil interní ordinaci MUDr. Slaměníka a ještě teď jsem v šoku, z nádherného a čistě lidského přístupu lékaře k pacientovi ! Přeji co nejvíce takovýchto skvělých doktorů, všem pacientům !

Jsou lékaři, u kterých není co hodnotit. U tohoto najdete vše, co "není běžné, standartní, empatické", v našem zpoplatněném zdravotnictví. V ordinaci na Vás čeká člověk který třeba nevyřeší Vaše probléby a těžkosti, ALE ROZHODNĚ UDĚLÁ VŠE pro to, aby Vám pomohl. " A PODSTATNÉ - má kolegy co ho ctí, a kolegy ..."

Po opakovaných kolapsech, při kterých se má maminka vždy pohmoždila,odřela obličej a rozbila brýle,slyšela to samé. Má se šetřit. Proto se rozhodla přejít k MUDr. Slaměníkovi. Okamžitě ji poslal na různá vyšetření/zjistila se arytmie srdce a jde na operaci/, byl velice příjemný, ochotný a hlavně zodpovědný.

pan doktor Slaměník je nejlepší lékař co znám chodím k němu už léta a takových lékařů jako je pan doktor by mělo být víc,pak by to naše zdravotnictví vypadalo líp a lidé by se nebáli chodit k lékařům,pokud hledáte endokrinologa a internistu v jednom tak pan doktor Slaměník je ten pravý,mohu vřele doporučit umí naslouchat,poradí a hodně pomůže děkujem pane doktore za vaši péči Rýdlovi z Mostu

šikovný doktor a dobrý človek, skvelý kolega,M.A.