Adresa

SlaM-centrum služeb s.r.o.
Ruská 406, Litvínov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Umístění: SlaM-centrum služeb s.r.o. Jiný

Děkujeme panu doktorovi za svědomitý a lidský přístup k naší babičce, kéž by bylo takových doktorů více.

M
Umístění: jiné místo Jiný

Nedomnívám se jen ale jsem o tom již naprosto, od první návštěvy u pana doktora v Podbořanech po IM, přesvědčen, že jsem své srdce k doléčení svěřil jednomu z nejlepších odborníků. Pan doktor a jeho sestřička - sehraná dvojka k nezaplacení a proto oběma ,,hodně štěstí a zdraví v Novém roce 2021."

Ověřený profil

Dnes jsen navštívila ordinaci p.doktora Slaměníka v Podbořanech.Velmi mile mne překvapil vstřícný přístup a ochota jak od sestřičky, tak od pana doktora.Takový přístup k pacientovi je málokde vidět.


Ověřený profil

Souhlasím se všemi komentáři.Pan doktor je odborník s lidským přístupem a vrozenou inteligencí.Opravdu vzácný člověk a lékař.Léčím se s diabetem druhého typu a co chodím k tomuto specialistovi díky vhodné medikaci se můj stav rapidně zlepšil.Dostane se mě i rady jako kardiakovi takže jsem opravdu spokojen.


L
Ověřený profil

13.11.2014 u pana doktora má 1. návštěva s doporučením na EKG . Příjemná sestřička , milí pan doktor , který UMÍ číst výsledek v EKG . Za poslední 4 měsíce to bylo třetí natočení a konečně správná diagnoza. Dostal jsem léky na srdíčko a budou následovat další vyšetření jako je ECHO a zátěžový test . Pak pan doktor rozhodne , co bude dál. Moc mu děkuji . Je to lékař na svém místě.


V
Ověřený profil

Dnes jsem poprvé navštívil interní ordinaci MUDr. Slaměníka a ještě teď jsem v šoku, z nádherného a čistě lidského přístupu lékaře k pacientovi ! Přeji co nejvíce takovýchto skvělých doktorů, všem pacientům !


M
Ověřený profil

Jsou lékaři, u kterých není co hodnotit. U tohoto najdete vše, co "není běžné, standartní, empatické", v našem zpoplatněném zdravotnictví. V ordinaci na Vás čeká člověk který třeba nevyřeší Vaše probléby a těžkosti, ALE ROZHODNĚ UDĚLÁ VŠE pro to, aby Vám pomohl. " A PODSTATNÉ - má kolegy co ho ctí, a kolegy ..."


Po opakovaných kolapsech, při kterých se má maminka vždy pohmoždila,odřela obličej a rozbila brýle,slyšela to samé. Má se šetřit. Proto se rozhodla přejít k MUDr. Slaměníkovi. Okamžitě ji poslal na různá vyšetření/zjistila se arytmie srdce a jde na operaci/, byl velice příjemný, ochotný a hlavně zodpovědný.


Ověřený profil

pan doktor Slaměník je nejlepší lékař co znám chodím k němu už léta a takových lékařů jako je pan doktor by mělo být víc,pak by to naše zdravotnictví vypadalo líp a lidé by se nebáli chodit k lékařům,pokud hledáte endokrinologa a internistu v jednom tak pan doktor Slaměník je ten pravý,mohu vřele doporučit umí naslouchat,poradí a hodně pomůže děkujem pane doktore za vaši péči Rýdlovi z Mostu


šikovný doktor a dobrý človek, skvelý kolega,M.A.


Došlo k chybě, zkuste to znovu