Odborný lékař psychiatrie
Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Arogantní, byla jsem jako doprovod a po pár minutách nás vyhodil, na nic se nezeptal, jen předepsal léky a dál nic neřešil. Absolutně nevyvolává důvěru a pacient pro něj není vůbec důležitý. Dle recenzí evidentně ignoruje ženy.

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Arogantní bezcitný člověk. Pacienta nerespektuje. U ženy řeší jen vzhled, sto dotazů na barvu vlasů, tetovaní.. Panickou ataku řeší vyhozením z ordinace. I přes domluvu o ukončení nemocenské nemocenská trvala další týden! Při upozornění mým zaměstnavatelem arogantní chování..

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Byla jsem u pana doktora se synem a docela jsem byla v šoku.vzdycky jsem měla za to že k psychiatrům se člověk chodí i vyzpovídat a pan doktor se skoro na nic neptal jen napsal hromadu léků a šli jsme pryč

Jo, pan doktor je dobrý, když vám stačí napsat nějaké oblbováky, ale pokud chcete pomoct a poradit, tak radši jděte jinde. Ještě k tomu je silně netaktní, má srandu i z vážných věcí a pacienti u něj jsou jen čekající fronta na razítka a recepty. Člověk pracující zrovna v tomhle lékařském oboru, by měl mít úplně jiné vystupování. Nikdy víc.

Já mám tu nejlepší zkušenost. Zbavil mne závislosti. Začal jsem od 0 ve 45 a jsem zpátky na 100%. po 50 jsem postavil dům a žiji hodnotný život. Jako nesporný klad musím uvést způsob vedení psychiatrického oddělení v NsP Havířov. Výborný personál a prostředí.

taky mám skušenost z p. prim . Perezém nezdá se mi že by byl nějaky namyšleny ale ani jako nějaky expert je sice pravda že mi dost pomohl ale to by měl sai každy doktor

Vypracovávání jeho posudků a vstřícný přístup je příkladný.
Hodnocení zedne 18.května 2011 napsal viditelně duševně narušený jedinec,zřejmě neúspěšný konkurent v oboru.Pana primáře Peréze vřele doporučujeme Milan a Míla

Velmi slabý, arogantní, pán důležitý, takový velký vezír, nedoporučuji!! Pacient ho skutečně nezajímá, to mi věřte.

Ten odpad, co napsal hodnocení pode mnou, by zasloužil seřezat, nic víc.

Musíte ho lépe poznat ne pouze z jednoho sesení odsoudit...