Marek Pérez, psychiatr Havířov

Mgr. Marek Pérez

Psychiatr

Dělnická 24, Havířov
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Jo, pan doktor je dobrý, když vám stačí napsat nějaké oblbováky, ale pokud chcete pomoct a poradit, tak radši jděte jinde. Ještě k tomu je silně netaktní, má srandu i z vážných věcí a pacienti u něj jsou jen čekající fronta na razítka a recepty. Člověk pracující zrovna v tomhle lékařském oboru, by měl mít úplně jiné vystupování. Nikdy víc.

Já mám tu nejlepší zkušenost. Zbavil mne závislosti. Začal jsem od 0 ve 45 a jsem zpátky na 100%. po 50 jsem postavil dům a žiji hodnotný život. Jako nesporný klad musím uvést způsob vedení psychiatrického oddělení v NsP Havířov. Výborný personál a prostředí.

taky mám skušenost z p. prim . Perezém nezdá se mi že by byl nějaky namyšleny ale ani jako nějaky expert je sice pravda že mi dost pomohl ale to by měl sai každy doktor

Vypracovávání jeho posudků a vstřícný přístup je příkladný.
Hodnocení zedne 18.května 2011 napsal viditelně duševně narušený jedinec,zřejmě neúspěšný konkurent v oboru.Pana primáře Peréze vřele doporučujeme Milan a Míla

Velmi slabý, arogantní, pán důležitý, takový velký vezír, nedoporučuji!! Pacient ho skutečně nezajímá, to mi věřte.

Ten odpad, co napsal hodnocení pode mnou, by zasloužil seřezat, nic víc.

Musíte ho lépe poznat ne pouze z jednoho sesení odsoudit...

Nikdo není dokonalý a uznávám že je náladový, ale aspoň vím že je člověk a ne stroj nebo bůh jako se snaží vypadat jiní. Lepšího odborníka co se týká medikace jsem nepotkala a v tomto ohledu vždy klade důraz na spokojenost pacienta. Když nechceš neber, to se často nevidí.

Pan primář Pérez je velice dobrý odborník, který ví, co je to psychicky nemocný člověk, co je to závislost, a jak tyto poruchy léčit. Pomoc nevnucuje, ale nabízí. Vytváří v Neemocnici v Havířově jedno z nejlepších psychiatrických oddělení v republice.