Adresa

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Zakladatelská 975/22, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: Karvinská hornická nemocnice a.s. problémy kyčel, rameno, páteř ....

Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore

M
Ověřený profil

Pan Doktor me operoval sice mam problemy,ale co se tyce pana Dr. Miskeje je to odbornik ,profesional a hlavne je porad usmevavy a lidsky!!! Vysvetli vse tak aby to normalni laik pochopil. Chvala pane doktore.

K
Ověřený profil

Lékař profesionál, špičková úroveň. Je jak slunce na nebi, stále milý a usměvavý. Operoval mi páteř a můžu říct, že mu věřím na 100%. Titul nejlepší lékař roku má opravdu právem a zaslouženě!


J

Jsem po operaci páteře,jsou sice problémy,ale pan dr. Miškej je odborník na svém místě.Vždy ochoten poradit a vždy s úsměvem a vysokou odbornou kvalifikaci.Jsem rád,že jsem v jeho odborých rukou.Moc Vám pane doktore děkuji!


V

Velmi dobrý,


Pan doktor ziskal titul nejlepsi lekar v zemi.Tento titul si pan doktor zaslouzi.U pana doktora jsem byla s problemy,vysvetlil mi o jaky problem se jedna a pomohl mi.Pan doktor je vyborny lekar a odbornik.Proto mu preji hodne stesticka a zdravicka.Dekuji pane doktore


vysvětlení problému, ochota


Chci moc poděkovat panu lékaři,který mě zbavil osmi let trvalých problémů s ploténkou.Je to profík-operatér.Ještě jednou Vám děkuji.
Kopecký B. Český Krumlov. 23.11.2010


SKVELY LEKAR A OPERATERDošlo k chybě, zkuste to znovu