Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Je to skvělý lékař - vysoce erudovaný, lidsky na výši, svoji práci bere jako poslání. Dokáže velmi dobře motivovat a svým pacientům je oporou. Tomu říkám doktor na svém místě! Velmi doporučuji! Josef Novotný

Pan doktor Frydrych má moji stoprocentní důvěru.Ochotně a vstříčně odpoví na všechny dotazy.Naprosto důvěřuji jeho úsudku a léčbě.Pane doktore,moc děkuji a přeji hodně zdraví a životní energie.

Pana doktora mohu jen doporučit. Je pečlivý s opravdu lidským přístupem. Jsem moc ráda, že mám lékaře, kterému mohu takto důvěřovat. MUDr. Marka Frydrycha si vážím jako profesionála i jako člověka. Kéž by bylo takových doktorů víc.

pan doktor Mudr. Pharmdr. Marek Frydrych, Ph.D. mi předepsal na zánět dýchacích cest ( léčba 15 dní) špatné antibiotika, které neměly nic společného s dýchacími cestami. K antibiotikům předepsal léky na vykašlávání, které se navzájem nesnesly a měla jsem alergickou reakci. Nyní kvůli panu doktorovi beru už 25 dní antibiotika a nemohu se z nemoci vyléčit. Opravdu Vám moc děkuji...

Kateřina Nováková

Konečně jsem našla doktora , který se plně věnuje nemocnénu. Vše dokonale vysvětlí a jeho léčba zabírá. Moc děkuji. :-)