Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Drlíčov 150, Písek
Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Paní doktorka je velice pečlivá až přepečlivá,jinak si nedovedu vysvětlit ty nekonečné hodiny v čekárně.Já jsem vždy hotova za 10 min a nemám pocit,že by mě paní doktorka odflákla, spíš naopak.Při poslední návštěvě jsem přišla do čekárny o hodinu dříve než začala ordinovat a již za 2,5 hodiny jsem se dostala do ordinace a to byl přede mnou jen jeden pacient.Chodím tam jen když je mi opravdu zle a jelikož mám malé děti, musím si sehnat hlídání na půl dne,protože nikdy nevím za kolik hodin se vrátím. A ještě upozornění:pokud tam jdete v zimě,dobře se do čekárny oblečte,je tam strašná zima.

Ověřeny pacient

Paní doktorka Zachatá má zlaté srdce je skvělá lékařka a dobrý člověk.Pokud si někdo myslí opak tak je hlupák a neumí si vážit dobrých lidí. Co se týče zadního vchodu tak vím že se používá v nouzi když je pacient hodně nemocný a má vážný stav.
Sestřička je moc milá a dokáže člověka povzbudit a pohladit dobrým slovem.J.M.U.

Každý máme právo na svůj názor, ale hanět pí.MUDr. Zachatou se nesluší, je to velmi skvělá lékařka já jsem s ní velmi spokojená a to jsem u ní už mnoho let.

O

Jedná se o velmi svědomitého a pečlivého lékaře, který se snaží pacientům opravdu pomoci. Vždy je velmi ochotná a vyšetření dělá pečlivě a věnuje pacientovi hodně času, což není dnes až tak běžné. K hodnocení přidávám hvězdičku :-).

K

Pokud nejste důchodce a nejdete si s paní doktorkou jen popovídat,ale jdete tem s nějakým problémem,raději jděte rovnou ke specialistovi,neřekne Vám nic,co byste se nedočetli v běžném časopisu..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodí k ní skoro celá naše rodina, takže to hovoří za své. jen co musím vytknout je, že někteří pacienti se tam chodí "vykecat" a zbytečně zdržují.

L

Musím se připojit k chvále ostatních, paní doktorka je opravdu velice pečlivá a svědomitá.

P

K pani doktorce chodím několik let a musím jen chválit. Ma osobní přístup a je velmi pečlivá. K doktorce chodí i dalsí členové rodiny a i u nich vládne velká spokojenost.

M

Paní doktorka Zachatá je velice dobrá lékařka , je svědomitá a důkladná.Je prostě skvělá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti