Marcela Sliwková, zubař Orlová

Zubař

Ke studánce 1048, Orlová
Praktický lékař stomatolog

Umístění: jiné místo Jiný

Navštívil jsem ambulanci dr. Sliwkové když jsem měl vysoké bolesti a protože jsem kontaktoval více doktorů tak jsem s kladnou odezvou už ani nepočítal.Špičková odbornost a profesionalita doktorky a sestry mi pomohly od bolesti.S příkladnou ochotou se člověk málo kdy setká a nejvíce je schopen ji ohodnotit když to nejvíc potřebuje.

Vynikající lékařka, své práci rozumí na 1*, děti i já k ní chodíme velice rádi, bezproblémové objednání termínu, vždy moc přijemná a milá. :-)

jsem ráda .že je v Orlové taková paní zubařka .je opravdu velmi šetrná ,snaží se vyřešit problém a za každou cenu ,opravdu se svým pacientům věnuje tímto moc děkuji

jsem velmi spokojená,příjemné jednání, šetrná dělá vše důsledně jsem ráda že k ní můžu chodit,sestra také příjemná po tom co jsem prožila u bývalého zubaře bych určitě neměnila !!!

Velice dobrá lékařka, odborník ve svém oboru. Naprosto doporučuji. :-)

Nejlepší zubařka, plně souhlasím s ostatními komentáři.

Nejlepsi zubarka co znam:)Nemenil bych

Velmi dobrá zubařka,jsem velmi spokojená!!!!k jinému stomatologovi bych nešla.

Velmi milá a příjemná. Vše nejprve vysvětlí a pak šetrně provede.
Fantastický přístup k dětem, které se na návštěvu těší a nebojí se.Nesmíme zapomenout na moc hodnou sestřičku, která má vždy usměv na tváři.
Přejeme této ordinaci mnoho spokojených pacientů.

CHTĚLA BYCH PODĚKOVAT PANÍ ZUBAŘCE ŽE MNE NAUČILA NEBÁT SE,NYNÍ CHODÍM K ŽUBAŘI PRAVIDELNĚ A JE TO POZNAT.JE TO OPRAVDU MOC HODNA,PŘÍJEMNÁ A MILÁ.DĚKUJI