Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Za mě není problém náhodou je skvělá paní doktorka pomůže od bolesti a dělá pěkné náhradní zuby. Já jsem spokojená

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Obrovská nespokojenost. Chodil jsem k ní od mala a vždy mi převrtávala jeden ten samý zub. Kvůli nespokojenosti jsem přešel k jiné zubařce, která mi našla 7 dalších kazů, které se rozšiřovaly, protože si jich paní Petrošová vůbec nevšímala! U jiných zubařů je samozřejmostí i rentgen, který mi také nebyl nikdy poskytnut.

Je to jediná zubní lékařka, ze které nemám strach. Mohu doporučit. Pracuje velmi odborně a se sestřičkou jsou bezva tým.

Tuto paní zubařku bych rozhodně nedoporučila. Chodila jsem k ní od školky, nikdy si nevšimla žádného kazu, nic mi nedělala. Když jsem přišla po dvou letech, potrápila mě s vrtáním jednoho zubu tak, že jsem odešla k jiné zubařce. Nová paní zubařka mi našla 4 další kazy, které paní Petrošová přehlédla, k tomu zánět zubní dřeně a kaz pod plombou, kterou dělala paní Petrošová měsíc předtím. Nedoporučuji!!!

paní zubařka je sto let za opicemi, co se týče zubařiny. O kazech ji člověk musí říct, jinak si jich nevšimne. Nepozná, že zub má bílou plombu, atd. atd. Ordinační hodiny má do 12h, pokud přijdete v 11h, tak už končí. A mohla bych pokračovat. Nedoporučuji!

Nikdy bych už k paní Petrošové nešla. Když byla povinná zubní prohlídka ze školy tak jsem tam chodila snad 10 let. Po utrpení jsem si před půl rokem našla novou zubařku, která mi musí všechny přeléčené zuby zase léčit, vyvrtávat a opravovat protože mě bolí..Takže ted už týden co týden sedím na novém zubařském křesle u nové zubařky a trpím spravování zubů..

Taky s ní mám špatnou zkušenost.Syna v 5letech,tak potrápila s mléč.zubem,že nechtěl nějakou dobu chodit k zubaři.Změnila jsem ji a teď chodí k zubařce rád a bez strachu.Starší dcera si s ní taky užila,už chodí k jiné a je spokojená.

W

Skvělá paní doktorka.:-)

Velmi příjemná lékařka ktrá mě zbavila strachu ze zubařů.

Je velice hodná,dělá velice jemné,ale dobře.Se sestřičkou jsou dobrý tým.R.