Marcela Neustupová, pediatr Nové Strašecí

MUDr. Marcela Neustupová

Pediatr

Zahradní 464, Nové Strašecí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Paní doktorka je opravdu velice milá, ochotná, nic nezanedbá, já i mé 2 dcery k ní rády chodíme. Jsem ráda,že ji máme. :-)

Považuji za velké štěstí, že se svými dvěma syny chodíme k paní doktorce Neustupové. Má skutečně lidský přístup, děti do ordinace chodí bez obav, s úsměvem. Je velmi pečlivá, nepodcení žádnou maličkost, jsou z ní cítit mnohaleté zkušenosti. Neodmítne poradit i mimo pracovní dobu.

MUDr. Neustupová je pro mne lékařka, jak má být. K profesionálnímu přístupu a k pečlivosti přidává vždy něco navíc - zájem, milou komunikaci, lidský přístup, úsměv i srdce. Z jejího jednání a vystupování je zřejmé, že má svoji práci a děti - prostě ráda. Nedivím se, že mé děti k ní chodily vždy s radostí, dokonce se na paní doktorku těšily! Kdyby takových lékařů bylo víc, mnozí by k Dr. Neustupové měli chodit do učení!!!
Skvělý tandem tvoří i se sestřičkou - minulá a současná sestra jsou také moc fajn, starostlivé a příjemné.

F

Když bylo mému bratrovi asi 10let, stěžoval si na časté bolesti hlavy a tak podobně. Navíc měl na stehně flek, který naznačoval Boreliózu. Jeho doktor měl zrovna dovolenou a tak šel k této doktorce, protože se to už nedalo vydržet. Ta mu ovšem oznámila, že to není Borelióza, ale že má ty bolesti hlavy jen ze stresu ze školy. A předepsala mu něco na bolest. Když se vrátil jeho doktor z dovolené, Boreliózu potvrdil a okamžitě ho poslal do nemocnice, kde byl docela slušnou dobu, díky pozdnímu rozpoznání právě od této doktorky.

Jsem s paní doktorkou Neustupovou velice spokojená, chodívala jsem tam já a teď k ní chodím se synem a jsme moc spokojeni, je moc milá a vstřícná.

Mám malou dceru a paní doktorku si nemůžeme vynachválit. Srdečný přístup k dětem v případě potřeby dojede i domů.

Nudr.Neustupová je velice vstřícná ,ochotná , šikovná lékařka s dlouholetou praxí, která vždy velice dobře poradí a vyřeší každý problém ke spokojenosi dětí a jejich rodičů.