Praktický lékař pro děti a dorost
Dr. Martínka 7, Ostrava

Pani Doktorka,byla skvěla užasná..škoda že je v duchodu,docela nám chybí,její lidsky přístup..

chtěl jsem se jen zeptat hledám pro své děti Dětskou doktorku a paní Doktorka Michalská už je v důchodu jaká je její nástupkyně ?? díky za reakce

Výborná lékařka. Milá, vstřícná a vysvětlí, co je potřeba. Dětem se umí věnovat a samozřejmě je i vyléčit.

pečlivá lékařka

Odborný, laskavý lékař, mohujen doporučit.

Paní doktorka je jistě člověk na svém místě, ale bohužel s ní mám i pár špatných zkušeností. Podle mého paní doktorka není zrovna zastáncem kojení, protože ačkoliv moje holčička dobře prospívala, nutila mi několikrát umělé mléko, když se ve 4. měsíci začala otáčet na bříško a záda, zatím jen na jednu stranu (průměr na otáčení je okolo 6. měsíce) tak mě hned strašila neurologii a skrytýma vadama, a když jsme přišli s horečkou a velmi slabým průjmem (spíše řídká stolice) tak hned strašila rotaviry, které zrovná řádí. A na její doporučení dávám dceři již od 5. měsíce příkrm ačkoliv to ještě nebylo potřeba - což jsem zjistila až později. Rotaviry jsme neměli, neurologii nepotřebujeme a kvůli příkrmu teď odmítá kojení. No a pro mě asi to nejhorší - na jednoho pacienta potřebuje 20minut a víc a to i na pouhé očkování, takže když přijdu a jsou přede mnou 3 pacienti, tak je jasné, že tam budu minimálně hodinu a půl a to jen za předpokladu, že nevezme někoho přednostně.
Samozřejmě jí musím nechat, že je na dítě příjemná, vstřícná a trpělivá.

Paní doktorka je velice příjemná,vstřícná ,moc hodná a ochotná vždy pomoci poradit a hlavně vyléčit!!!!! Jsem ráda ,že k paní doktorce chodí mé děti!!!!Mooooc děkujeme !!!!!!!! Paní doktorka je nejlepší!!!!!Lucinka+ Tomášek a maminka Honzekovi.

Odborný, laskavý lékař s výborným přístupem k pacientovi.

K této paní doktorce chodím už od mala... A musím říct že je opravdu nejlepší ;)

Velmi dobré zkušenosti, vyždy poradí, nikdy nás neodbyla i když tam někdy příjdeme s blbinou.