Adresa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.
Dělnická 24, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

Léčba u paní doktorky je nevyhovující. Vyšetření trva maximálně 5 minut a to je ještě nadsazené. Nenechá Vás ani domluvit a recept píše od dveří. Nikdy nebyl proveden CRP/zěnětlivý faktor v těle./ Antibiotika při každé návštěvě nasazeny od dveří.. odchazime......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Umístění: Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio. Jiný

Pani doktorka Holubová je vyborny pediatr. Nema cas na hloupe vykecavani. Vse vysvetli jasne, strucne a hlavne efektivne.. Jeji lecba je ucinna a neni pravda ze pise hned ATB.. pokud je chce napsat, vzdy se zepta zda je prijmeme nebo nikoliv. Je tedy na kazdem rodici, jakou si zvoli cestu.. sestricka je taky skvela a v cekarne nikdy necekame dlouho.. DOPORUCUJEME!

V
Ověřený profil
Umístění: Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio. pediatrická konzultace

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Nejedna se sice o typickou neustale se usmivajici detskou lekarku, coz mne u prvniho syna prekvapilo. Nazor jsem vsak obratem zmenila v momente, kdy jsem z duvodu spatne techniky kojeni, syna, ktery trpel novorozeneckou zloutenkou malem vyhladovela. Pani doktorka nam tehdy osobne odesla zajistit misto na detske JIP. Timto empatickym aktem u mne vzbudila duveru v jeji dalsi lecbu, kterou doposud nezklamala.


Léčba u paní doktorky je naprosto nevyhovující. Vyšetření trva maximálně 5 minut a to je ještě nadsazené. Nenechá Vás ani domluvit a recept píše od dveří. Nikdy nebyl proveden výtěr nemluvě o CRP/zěnětlivý faktor v těle./ Antibiotika při každé návštěvě nasazeny od dveří.. Nejspíš odejdeme......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nejlepší
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřený profil

Od paní doktorky odcházíme. Vůbec nejsme spokojeni s přístupem. S malým jsem tam chodila od narození - dnes 15 měsíců, není schopna k antibiotikům napsat prebitotika a malý má zadek samý krvavý strup. To mi až v lékárně musí poradit, i když jsme byli u paní doktorky na kontrole a tvrdila, že to bude dobrý. Vidět malé dítě, jak pláče, při jakémkoliv přebalování, protože dle slov paní lékárnice Antibitotika zabijí i to dobré, proto je paní doktorko dobré poradit rodičům prebiotika. Co se týče přístupů, kdyby nebyl internet, nevíme, ani jak krmit a vůbec nic. U prvního dítěte by člověk uvítal od pediatra trochu osvěty. Pokud se paní doktorky neptáte, tak sama neporadí vůbec nic. Čekáte vždycky v malé čekárně plné nemocných pacientů, sice to jde vcelku rychle, ale na úkor zdraví dětí, děkujeme odcházíme!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


doporučujeme


Paní doktorka na svém místě. Všem doporučuji


Ověřený profil

K paní doktorce chodíme několik let a já,manžel i děti jsou s ní nad míru spokojené.
Poradí s jakýmkoliv dotazem, léčba je vždy pečlivá a účinná.
Nejednou jsem se při problému na paní doktorku obrátila telefonicky...vždy milá,ochotná a přestože měla třeba v ordinaci pacienta,nikdy mě neodbyla,že zrovna nemá čas,ba naopak vysvětlila vše podrobně,tak že jsem si ulevila,a nebyla ve stresu třeba s diagnozou jiných lékařů.
Paní doktorku DOPORUČUJI !!


M

Velmi dobrá lékařka,100% profesionální nasazení.Je to pediatr na svém místě,kéž by takových bylo více.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu