Praktický lékař pro děti a dorost
B. Martinů 812, Ostrava

Panelová 6116/1, Poruba, Ostrava

K paní doktorce jsme chodili od narození dětí. Musím říct, že její péče o maličké miminka byla báječná. Jakmile děti povyrostou pozorovala jsem změnu v chování. Náladová a opravdu zlehčuje celou situaci. Odběry nebere ráda, slyším od ní, že jsou nákladné. Nikdy opravdu nikdy jsem po ní odběr nežádala a přesto jsem toto slýchavala. Po velkém zvážení jsem se rozhodla změnit pediatra. Teď máme lidského pediatra, který neřeší peníze ve své ordinaci. Dokonce jsme se po nemoci dle zvážení pediatra vyzkoušeli kontrolní odběr.

Nejlepší paní doktorka v Ostravě, má mě v péči už od narození a lepší bych nenašla, má citlivý přátelský přístup, do ordinace chodím ráda a vím že udělá všechno pro mé zdraví. Sestřičky jsou obětavé a hodné, vřele doporučuji.

Já jsem sem se svojí vnučkou magdalenkou chodila k doktorce skoro 5 let než jsme se odstěhovali a byly jsme velmi spokojeni. Uplně jiní byl přístup v novém bydlišti .Dnes má vnučka 31 let má už holčičku která má tři roky ale stále na svoji tetu doktorku moc vzpomíná.Maminky by neměly zapomínat že i doktoři jsou jenom lidé

K lékařce jsem jako dětský pacient docházela několik let zpátky. Její péče byla skvělá, dokud jsem já i sourozenci byli v předškolním věku. Pak jakoby její zájem a kvalita péče opadala. S postupem času byly preventivní prohlídky "realizovány" pouze rutinně a z několikametrové vzdálenosti. Bohužel se u mě v pubertálním věku projevilo onemocnění, které nedokázala na preventivní prohlídce rozpoznat, ačkoliv bylo vizuálně naprosto patrné... Když už jsem díky všímavosti rodičů byla nakonec diagnostikována u specialisty a vrátila se s výsledky a trvalou léčbou zpět, celou věc zlehčovala a jakoby přehlížela. Od té doby jsem už bohužel vůči paní Charvátové neměla důvěru a navštěvovala jsem ji co nejméně to bylo možné.
Jako plus ale hodnotím usměvavé a velmi hodné sestřičky.

Naprosto se ztotožňuji s názorem,že paní doktorka je skvělá lékařka pro děti do 3 let.U staršího syna bylo vše v klidu a v pohodě,protože byl relativně zdráv,ale jakmile nám vážněji onemocněl mladší syn( a nebyla mu zjištěna jen jedna diagnóza),snažila se vše zlehčovat.
Nakonec jsme na ni několikrát narazili,když byla velmi podrážděná a syn,který má mimo jiné i psychiatrické oněmocnění se ji začal bát,protože na něj vždy zvyšovala naprosto zbytečně hlas.
Vím,že toho má paní doktorka jistě hodně,ale nejde to dělat na úkor svých dětských pacientů.Také pracuji s lidmi a určitě by se nikomu nelíbilo,kdybych byla nepříjemná,zamračená a to,že navštívili naši firmu bych brala jako nutné zlo..
Proto jsme pediatra vyměnili a po roce u jiné dětské lékařky jsme naprosto spokojeni vstřícným a milým přístupem paní doktorky,která nerozlišuje věk dítěte,či finanční úroveň rodiny...

K paní doktorce chodím se synem, který má už 13 let a také s malou dcerkou. Za celou dobu jsme maximálně spokojeni, jedním slovem bych ohodnotila péči a kvalitu ošetření jako hodně NADSTANDARDNÍ! A to musím podotknout, že zvláště se synem jsme měli od malička větší zdravotní problémy, paní doktorka se nám vždy maximálně a vstřícně věnovala, nikdy nás neodbyla, dokáže zvednout telefon a zařídit další potřebná vyšetření u kvalitních lékařů, aniž by člověk tápal, na koho se má obrátit. Pokud jsem se tady dočetla negativní reakce na nálady či zaneprázdněnost paní doktorky, tak k tomu bych snad jen dodala, že i paní doktorka je pouze a jen člověk, který má také své starosti, buďme proto shovívaví. Co se týče nadměrného čekání v čekárně, tak není zapotřebí, když se dá zapsat do pořadníku a vrátit se pak na přibližnou hodinu. Čeká se u paní doktorky proto, že je tak laskavá a vyjde vstříc a bere další rodinné příslušníky mezi své malé pacienty, i když má opravdu plný stav. Ale i přesto jsem se setkala vždy s úsměvem a vstřícností jak u paní doktorky, tak u sestřiček, proto nejen za to VELMI DĚKUJI!

Paní doktorka je dle mého názoru nejlepší v Ostravě pouze pokud je dítěti do 3 let. V tomto ohledu musím paní doktorku vychvalovat až do nebe!!! Nicméně, už když dítě začne chodit do školy, začíná být paní doktorka spíše podprůměrným lékařem. Léčba homeopatiky u mého syna zabírala tak v jednom z 5 případů a ve zbylých 4 případech mu dosazovala léky jako je např. penicilin, protože se to mému synovi rozjelo ještě více. Dále mě znepokojovaly odběry krve, synovi byla krev odebírána max. jednou za 5 let. Od doby, kdy jsme se přestěhovali a syn se musel přihlásit k jinému lékaři, který zahájil jinou léčbu je syn již 2. rokem bez nemoci, až na nějaké to nachlazení, v péči paní doktorky byl nemocný i 3x za rok. Ortel současného pana doktora zní: "špatná léčba a s tím spojené spíše přecházení nemocí" Proto uvádím paní doktorku jako tu spíše slabší. A pokud mohu napsat i hodnocení mých známých, tak se rozhodně neliší, mají vesměs stejné zkušenosti.

Hned při vstupu vás uvítají velmi milé a ochotné sestřičky.S paní doktorkou jsem také velmi spokojená,připadá mě velmi profesionální.Po letech mám ale pocit,že má nějaké problémy a občas špatné nálady.Bylo by pěkné,kdyby opět vítala své pacienty s úsměvem.Ten je přece zadarmo a léčí nejvíce.Také mám pocit rozdělení pacientů dle žebříčku postavení jejich rodičů.Ale chápu,že před některýma se člověk zkrátka musí uklonit.Ať je to pan právník,významný podnikatel,či jakákoli osoba z vyšších sfér.Chápu,je to tak všude a ve všem.Ale příště to dělat více taktně,a ne tak okatě.Jinak k vám velmi ráda chodím.

velice příjemná a věcí znalá.

K paní doktorce chodím se synem už pět,má velice vlídny přístup jak k dětem tak i k rodičům,už bych jinou doktorku neměnila,po debatě s jinýma maminkama si myslím že lepší doktorka v Ostravě není....