Adresa

Dobrovského 253, Horšovský Týn
Ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Ověřeny pacient

K panu Doktorovi jsem chodila jako studentka a nyní ho navštěvují i mé tři děti. Jsem s ním velice spokojená a mohu vřele doporučit. Jsem ráda, že mám pro děti, tak skvělého pana doktora a velice příjemnou setřičku :) :) :)


R
Ověřeny pacient

Chodíme k panu doktorovi s dcerou, které bude 14 měsíců a vždy se k nám pan doktor choval velice pěkně a když jsme potřebovali tak poradil i po telefonu :) Díky a dáváme 5 hvězdiček :)


N
Ověřeny pacient

K tomuto panu doktorovi jsem nerada chodila. Jeho rádoby vtipné narážky na mé dospívající tělo a věčné otázky, jestli už mám kluka, mi na sebevědomí nepřidaly a způsob jeho léčby (stále stejné léky) také nevyhovoval. Až u specialistky dr. Angelovové jsem zjistila, že to není 'obyčejné nachlazení', ale daleko závažnější věci, které on prostě nepoznal. Toť můj názor a moje zkušenost. Jsem ráda, že si nyní mohu doktora/ku vybrat podle svého.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


JSME JIŽ 17 LET SPOKOJENI


S prací pana doktora jsem byla vždy spokojené. Mám dceru a syna, vždy se k němu těší, berou ho jako kamaráda. Po odborné stránce si nemohu v nejmenším stěžovat. Vždy ochotný, milý, obětavý. Někdy je vyšetření sice kratší - ale to jen při přeplněné čekárně. Mé dceři bude nyní 19 let a bude muset hledat jiného lékaře - opravdu se jí moc nechce.


Se službami pana doktora jsem velmi spokojena již mnoho let. Chodím k němu s dvěma dcerami a synem. Je vždy milý, příjemný, poradí a pomůže. Jeho humor je někdy "ostřejší", ale nikdy není míněný zle. Předtím jsem chodile k jisté "paní doktorce" - a přístup nejde vůbec srovnat. Rada jezdím i s dcerami dál - ale za dobrým doktorem.


M

Pan doktor je velký srandista, děti ho mají moc rádi. Zatím nám vždy pomohl. I když mě nikdy neinformuje o doplatcích za léky a já pak v lékárně valím oči.


J

Výborný lékař s lidským a férovým přístupem. mohu se na něj vždy spolehnout. U dětí je velice oblíbený.


K

Pan doktor se opravdu snaží být zábavný.Všichni kluci jsou Pepíci a holky Mařeny.Léčba nic moc, o co si neřeknete to nedostanete.Takže o veškerá doporučení si raději říkejte sami, pan doktor to nenavrhne.Již ho nenavštěvujeme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Podle mého názoru je to "Pan doktor",vždy připraven pomoci,milý,vtipný a především na vysoké odborné úrovni.Syn k němu chodil vyloženě rád,dokázal nás zbavit starostí,svým milým humorem pobavit a hlavně vždy vyléčit...doporučuji všem maminkám a malým marodům:-).


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti