Adresa

Husova 405, Třinec
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

M
Ověřeny pacient

Pravděpodobně nejlepší stomatolog v evropě, chodím k němu od malička a prošel jsem mnoha návštěvami, včetně trhání horních zubů moudrosti. Nikdy nic nebolelo, vše bylo udělané precizně, plomby drží už 10 let bez jakýchkoli problémů. Dodelaval mi zub, po hodině práce řekl že dodelana část je příliš bílá, začal tedy celou práci znova. Ano, připlatíte si u něj, ale připlatíte si za opravdovou kvalitu. Někomu může vadit jeho specifický přístup k práci - obcasne vulgarismy, pustena docela hlasitá hudba během delších zákroků, někdy perverzní vtípky , ale pokud nejste člověk s 0% smyslem pro humor určitě ho budete mít rádi i jako člověka. Vřele doporučuju všem, kteří si můžou dovolit zaplatit o pár 100 navíc než jinde.


M
Ověřeny pacient

Velice kvalitní péče, nikdy nenastaly komplikace po provedenem úkonu. Ordinace velmi dobře vybavená. Jsem velmi spokojen.


A
Ověřeny pacient

Kdokoliv má tohoto zubaře, tak může být spokojen! Od mala mám strach ze zubaře i když mi žádný snad nikdy nic nedělal. Než jsem začala chodit k tomuto zubnímu lékaři, tak mi můj předchozí vždy básnil o tom, jak mám krásné zuby a vždy bylo vše ok. Pak jsem přišla k tomuto a ten mě vyvedl z omylu tím, že mám zuby sice zdravé, ale naprosto špatně si je čistím, čímž si ničím dásně, protože tam mám plak. Je pravda, že mi to sdělil taky dost rázně, až z něj šel strach, ale je to opravdu potřeba. Na každý zákrok dává injekci, i plombu, kterou jiný zubař dělá 10 minut, on dělá velmi pečlivě a dlouho s tím, že ani nejde poznat, kde ta plomba je. Ano není to sice levná záležitost, ale zuby máme jen jedny a stojí za to do nich dát peníze, pokud je to třeba. Já jsem spokojená.


K

Svérázný, ale rozumí tomu co dělá a dělá to dobře.


X

Svou práci dělá opravdu pečlivě a dobře! Je trochu arogantní a drahý....


Vždy jsem z návštěvou stomatologa měla problémy, prohlídku jsem si automaticky spojovala z bolestí, a podobnými zážitky. V dospělosti jsem návštěvy stomatologického lékáře záměrně zanedbávala z výše zmíněným důvodů. Můj postoj pan Staviany naprosto vyvrátil, když jsem k němu poprvé přišla s oteklou pusou, naprosto v klidu mě vyslechl, a celkem netaktně mi dal najevo jak zbytečný problém jsem si tímto způsobila. Bylo to ale zapotřebí, skutečně jsem u lékaře nebyla 8 let. Dnes mám asi po 20 návštěvách zuby opět v pořádku, ano stálo to nemalé peníze, ale při každém vstupu do ordinace se mnou mluví, na přání mi ošetřované místo ošetří injekcemi, a hlavně se chová jako člověk. Opravoval mi přední zub, po hodinovém broušení, vrtání, čištění a nevím čeho všeho, jsem byla velice překvapena že mi již opravený zub začal vrtat znovu. Na můj dotaz proč se tak stalo mi řekl že barva nebyla úplně perfektní... V tu chvíli se z hodinové návštěvy stala dvouhodinová, a určitě nepříjemná návštěva. Upřímně, jakýkoliv jiný doktor by mě nechal po světě běhat s flekem na zubu, on si tu práci dal. Chodím tam vážně ráda, a už úplně bez děsu ve tváři.
Když si vybavím kolik stomatologických ordinací už jsem už navštívila... Jednou jsem se bolestí v křesle propínala, slzela, a paní doktorka mě odbyla větou potřebuju vědět že to cítíte?! Děkuji každý den že jsem konečně našla svého zubního lékaře :)
Eva Pluháčková


pozitivní blázen


Nejlepší zubař minimálně v kraji..


Výborný zubař i přísný a kvalitní přístup. Prověřeno 5 z 5 pacientů. :-))


Ověřeny pacient

Dne 28.10.2010,v uvedený den je státní svátek, Mudr. Staviany Marcel sloužil na pohotovosti v Nemocnici Třinec- Sosna. Já přijela k ošetření zubu ,,moudrosti,,, měla jsem velice bolestivý otok uvedeného zubu. Přijela jsem hodinu před koncem ordinačních hodin, ale jelikož byli přede mnou ještě pacienti, do ordinace jsem vstoupila půl hodiny před koncem, ordinačních hodin. Mudr.Staviany začal hrubě po mně pokřikovat, že jak si mohu dovolit přijít s takovým akutním zubem tak pozdě, že on nebude navíc sloužit ani minutu, že ho Nemocnice špatně platí a sestřičky taky. Na to sestřička se mně zastala, že za to pacienti nemohou. Pak mi dal dren, 1 minuta práce a pokud chci zub vytrhnout, nabídl mi, že on to dělá ve své soukromé ordinaci za 3 000,-Kč. Jinak mně už víc ošetřovat nebude, ať si zajedu do Ostravy, tam mě ošetří, jemu končí ordinační hodiny a ještě čekají další pacienti. Nechci pomyslet, jak se choval k nim, ale pochybuji, že to bylo jinak.Zaplatila poplatek 90,-Kč za hrubé chování a jeden maličký dren, který mi vyměnil. Pak jsem se vydala tedy do Ostravy, chci uvést, že jsem v uvedený den projezdila 126km, tam mně ošetřili, otok uvolnili, dali dreny a nasadili anribiotika. Zase jsem zaplatila uvedený poplatek, ale v Ostravě mně přesvědčili, že není stomatolog, jako stomatolog a že někteří lékaři, jako je Mudr. Staviany by si měl Hipokratovu přísahu předčítat před spaním každý den.. Uvedený stomatolog je arogantní člověk, který mně pořádně neošetřil, ani nenasadil antibiotika a poslal do jiné nemocnice, protože bylo moc hodin. Pokud by měl sloužit a já potřebovala ošetření, radějí zajedu dál, kde se k pacientům chovají lidsky. O zaplacené peníze mi nejde, pracuji a vydělávám, ale je mi líto, jaké nelidy máme mezi sebou.

Tímto hodnocením nechci zpochybnit Nemocnici v Třinci, která má skutečné odborníky,vždycky jsem byla spokojená s ošetřením a přístupem, jen je mi líto, že nechávají sloužit na pohotovosti takové lékaře, které ji kazí dobré jméno. A vybudovat si dobré jméno je v naší společnosti hodně těžké a je potřeba hodně píle celého kolektivu.

Kubiková Marcela

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti