Magdalena Rendlová, dermatolog České Budějovice

Kožní ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Š
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Velmi příjemná, laskavá a profesionální paní doktorka. Byla jsem u ní poprvé (chemický peeling) a byla velmi ochotná, vše mu vysvětlila.Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní “doktorka” je namyšlená bez špetky empatie...absolutně nechápu proč pracuje jako doktorka, když pomoc lidem ji absolutněnic neříká. Jediné co v práci cely den dělá je že si zlepšuje náladu na pacientech. Nechápu, jak ji její chování a jednání může stále procházet. Po změně kožního lékaře mi byla zjištěna velice závažná nemoc nad kterou doktorka celé tři roky i po zjevného zhoršování mávala rukou... kez by zůstala jen u toho... samozřejmě jsem byla neustále přesvědčována, ze tomu absolutně nerozumím a jak hrozně ji to otravuje. Vzhledem k jejímu přístupu mi nemoc nebyla diagnostikována dostatečně brzo a mám teď opravdu veliké komplikace a bohužel se stále zhoršují. Na paní “doktorku” plánují podat žalobu a doufám, že už nikomu nezpůsobí to, co mě. Kdyby šlo dat hodnocení do minusu rozhodně bych neskončila u -5.

Umístění: Kožní ambulance

K paní doktorce jsem šla neobjednaná kvůli suchým zarudlým místům ve vlasech, které neskutečně svědily. Počítala jsem, že nepůjdu hned na řadu a nějakou tu hodinku si počkám. Co mě však velmi udivilo bylo, že paní doktorka bere jednoho člověka za hodinu, i když tam je dotyčný člověk pouze 10 minut. Když jsem po dvou hodinách přišla na řadu, zcela mě zarazil přístup paní doktorky. Shrnula bych to jako naprosto neprofesionální, neetický přístup, kdy vás paní doktorka jen ponižuje a uráží. Vrchol všeho byl, když za vaší přítomnosti volá (zřejmě s kamarádkou) a líčí jí do telefonu váš zdravotní stav, se kterým jste si dovolili přijít. Paní doktorka je prý po úrazu, ale pokud práci nezvládá, neměla by ordinovat. Nikdy jsem nezažila horší přístup od odborníka jako zde. Abych nebyla jen kritická, musím pochválit sestřičku za její trpělivost a vstřícnost.

Paní doktorka Rendlová... nutno podotknout, že je 21. století, lékaře si můžeme vybrat, očekávám profesionalitu a jsem toho názoru, že s úsměvem a vstřícností se nám na světě žije prostě lépe. Sestra byla přesně taková jaký by měl být každý člověk, milá, usměvavá, pozitivní a profesionální. Doktorka byla velice nesympatická - nemůže za to jak vypadá o tom žádná, nicméně se to dá výborně vykompenzovat chováním, bohužel to tato vzdělaná žena neví :(. Četla jsem názor, že je milá na lidi co se jí líbí což mě hodně pobavilo, to není přeci profesionální, složila přeci přísahu, pracuje s lidmi a především jim má pomáhat a léčit, nikoli posuzovat pacienty co jsou k ní doporučeni jak se jí jako lidé líbí. No zkrátka a dobře :) já tuto doktorku nedoporučuji. Nepomohla mi, odbyla mě a vyoženě jsem se u ní v ordinaci od první chvíle cítila tak, že jí její práce oběžuje, že jí zdržuju a pomoc mi vlastně vůbec nechtěla. Hledejte, ptejte se známých i neznámých na jejich zkušenosti s lékaři a nezbývá nám nic jiného než testovat a jednoho dne nalézt toho správného profesionáního lékaře pro nás a naše trable. Přeji hodně štěstí a úspěchu.

Velmi příjemná sestřička, ale paní doktorka je bohužel pravý opak. Po celou dobu vyšetření (jestli se tomu tak dá říkat) nám bylo podsouváno, že jsme obětí osvěty a proč jsme tam vlastně přišli. Z této návštěvy jsem odcházela velmi zklamaná a s pocitem, že prevenci paní doktorka, ke smůle pacientů, neuznává či podceňuje.

Chápu, že na někoho může paní doktorka působit nesympaticky, na mě tak také působí, ovšem vzhledem k tomu co jsem v čekárně viděl za lidi (např. vězně), se to dá pochopit. Ovšem ke slušným pacientům se chová dobře. Já s ní nemám problém, chodím k ní k akné a to se mnohonásobně zlepšilo a chová se ke mně dobře. Paní doktorka zkrátka rozlišuje lidi podle toho jak se jí líbí a jak se chovají.. Na tom druhém není nic špatného..

Je pravda, že paní doktorku moc často nevídám, ale na začátku mě důkladně vyšetřila a napsala mi mastičku, kterou užívám už několik let s maximální spokojeností. Sestřička je vždy milá, ochotná, s úsměvem na tváři.
Velmi negativní zážitek jsem měla, když jsem požádala, aby mi paní doktorka prohlédla pihy, zda nemám nějaké nebezpečné - téměř pohrdavě se mi vysmála, že to, co mám, nic není (což objektivně není pravda, jsou minimálně podezřelé), koukla mi jen na ruce a tvář a ostatní odmítla prohlédnout, načež mě odeslala domů s informační brožurkou.

Sestřička je velmi milá, zatímco pí doktorka je arogantní, nepříjemná paní. Přišla jsem k ní kvůli akné, vůbec jí nezajímala příčina, jak dlouho to mám, co používám za kosmetické přípravky..., jen se letmo podívala a předepsala mastičky. Při dotazu na jiný problém mi nebyla schopná odpovědět, v podstatě se mi vysmála, asi ji obtěžovalo, že se jí ptám. Výhodou je rychlé objednání, po zavolání mě vzali cca za 2 týdny, jinde bych čekala x měsíců.

Setřička velice milá žena, avšak paní MUDr. Rendlová se při vyšetření chovala velice neprofesionálně, arogantně a ještě mi na rovinu řekla, že ji obtěžuje, že se zabývá mým zdravotním problémem a na žádné otázky ke zdravotnímu problému mi neodpoví, jelikož toto zdravotní pojišťovna neuhrazuje. Tak kde to jsme??? Práci lékařky by neměla vůbec vykonávat, když ji to obtěžuje a nechce léčit lidi.

Velmi dobrá lékařka a profesionálka. V čekárně plné pacientů mezi kterými jsou bezdomovci i feťáci musí být člověk občas razantní. K slušným pacientům jsou doktorka i její sestra milé a ochotné. Všem doporučuji.