MUDr. Magdalena Rendlová

Kožní ambulance
Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

byl jsem paní Magdalénou Rendlovou vyšetřen a samotná léčba proběhla pro mě překvapivě rychle. Paní doktorka byla věcná a její rozhodnutí o způsobu léčby bylo pro mě překvapivě rychlé. O to více jsem byl překvapen účinností. Díky. K mé osobě jako k pacientovi se chovala racionálně a profesionálně. Její sarkazmus s vtipem mě i přes mou obavu z nemoci pobavil. Vašek Švec

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka Rendlová je výborná lékařka, odborník ve svém oboru, a to že jejímu "sarkasmu" pacienti nerozumí, je jejich problém. Měřítko je výsledek.
Paní doktorku všem doporučuji.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

jediná kožní lékařka,která dosud přijímá pacienty.Pracuje i v komisi pro posuzování kožních nádorů a zde má neocenitelné zkušenosti

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Absolutní nezájem o pacienta, arogantní chování. Nechápu pozitivní recenze na doktorku. Sestra byla moc příjemná a komunikovala s úsměvem. Paní doktorka by si měla uvědomit že je 21. století a lékařská věda už postoupila. Myslím si že je lepší žádný doktor než doktor kterého jsme právě navštívili. Tuto paní doktorku její práce očividně nebaví a nezajímá a měla by se už odporoučet do důchodu, udělala by tím dobrý skutek pro pacienty kteří potřebují pomoci. Byla jsem velice šokována neprofesionalitou a celkovým přístupem paní doktorky Magdaleny Rendlové. Opravdu silný zážitek, který v prostředí lékař — pacient je nepřípustný!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Velmi příjemná, laskavá a profesionální paní doktorka. Byla jsem u ní poprvé (chemický peeling) a byla velmi ochotná, vše mu vysvětlila.Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Paní “doktorka” je namyšlená bez špetky empatie...absolutně nechápu proč pracuje jako doktorka, když pomoc lidem ji absolutněnic neříká. Jediné co v práci cely den dělá je že si zlepšuje náladu na pacientech. Nechápu, jak ji její chování a jednání může stále procházet. Po změně kožního lékaře mi byla zjištěna velice závažná nemoc nad kterou doktorka celé tři roky i po zjevného zhoršování mávala rukou... kez by zůstala jen u toho... samozřejmě jsem byla neustále přesvědčována, ze tomu absolutně nerozumím a jak hrozně ji to otravuje. Vzhledem k jejímu přístupu mi nemoc nebyla diagnostikována dostatečně brzo a mám teď opravdu veliké komplikace a bohužel se stále zhoršují. Na paní “doktorku” plánují podat žalobu a doufám, že už nikomu nezpůsobí to, co mě. Kdyby šlo dat hodnocení do minusu rozhodně bych neskončila u -5.

Umístění: Kožní ambulance

K paní doktorce jsem šla neobjednaná kvůli suchým zarudlým místům ve vlasech, které neskutečně svědily. Počítala jsem, že nepůjdu hned na řadu a nějakou tu hodinku si počkám. Co mě však velmi udivilo bylo, že paní doktorka bere jednoho člověka za hodinu, i když tam je dotyčný člověk pouze 10 minut. Když jsem po dvou hodinách přišla na řadu, zcela mě zarazil přístup paní doktorky. Shrnula bych to jako naprosto neprofesionální, neetický přístup, kdy vás paní doktorka jen ponižuje a uráží. Vrchol všeho byl, když za vaší přítomnosti volá (zřejmě s kamarádkou) a líčí jí do telefonu váš zdravotní stav, se kterým jste si dovolili přijít. Paní doktorka je prý po úrazu, ale pokud práci nezvládá, neměla by ordinovat. Nikdy jsem nezažila horší přístup od odborníka jako zde. Abych nebyla jen kritická, musím pochválit sestřičku za její trpělivost a vstřícnost.

Paní doktorka Rendlová... nutno podotknout, že je 21. století, lékaře si můžeme vybrat, očekávám profesionalitu a jsem toho názoru, že s úsměvem a vstřícností se nám na světě žije prostě lépe. Sestra byla přesně taková jaký by měl být každý člověk, milá, usměvavá, pozitivní a profesionální. Doktorka byla velice nesympatická - nemůže za to jak vypadá o tom žádná, nicméně se to dá výborně vykompenzovat chováním, bohužel to tato vzdělaná žena neví :(. Četla jsem názor, že je milá na lidi co se jí líbí což mě hodně pobavilo, to není přeci profesionální, složila přeci přísahu, pracuje s lidmi a především jim má pomáhat a léčit, nikoli posuzovat pacienty co jsou k ní doporučeni jak se jí jako lidé líbí. No zkrátka a dobře :) já tuto doktorku nedoporučuji. Nepomohla mi, odbyla mě a vyoženě jsem se u ní v ordinaci od první chvíle cítila tak, že jí její práce oběžuje, že jí zdržuju a pomoc mi vlastně vůbec nechtěla. Hledejte, ptejte se známých i neznámých na jejich zkušenosti s lékaři a nezbývá nám nic jiného než testovat a jednoho dne nalézt toho správného profesionáního lékaře pro nás a naše trable. Přeji hodně štěstí a úspěchu.

Velmi příjemná sestřička, ale paní doktorka je bohužel pravý opak. Po celou dobu vyšetření (jestli se tomu tak dá říkat) nám bylo podsouváno, že jsme obětí osvěty a proč jsme tam vlastně přišli. Z této návštěvy jsem odcházela velmi zklamaná a s pocitem, že prevenci paní doktorka, ke smůle pacientů, neuznává či podceňuje.

Chápu, že na někoho může paní doktorka působit nesympaticky, na mě tak také působí, ovšem vzhledem k tomu co jsem v čekárně viděl za lidi (např. vězně), se to dá pochopit. Ovšem ke slušným pacientům se chová dobře. Já s ní nemám problém, chodím k ní k akné a to se mnohonásobně zlepšilo a chová se ke mně dobře. Paní doktorka zkrátka rozlišuje lidi podle toho jak se jí líbí a jak se chovají.. Na tom druhém není nic špatného..