Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Politických obětí 119, Frýdek-Místek
Dětská ambulance sluníčko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Dětská ambulance sluníčko Jiný

Odešla jsem se syny od příšerné lékařky a ujala se nás paní Malcharová. Skvělá lékařka, nehaze léčby a antibiotika od stolu. Poradí vždy a se vším ona i skvělá sestřička. Absolutně žádný problém. Nezanedbává kontroly jak léky zabírají. Synové ji mají rádi. Vždy jdeme do ordinace na objednaný čas,max pár minut rozdíl. Prostě zkušená lékařka která očividně ví co dělá.


R
Ověřeny pacient

Já jsem s dcerou byla u ní také na náušnice a jsem spokojená. Sice ten její přístup by mohl být lepší, ale dírky má ve stejné výšce.


A
Ověřeny pacient

Bohužel tuto lékařku určitě nedoporučuji pro nástřel náušnic. Moje dcera má každou dírku jinak, jedna velmi nízko, druhá zase vysoko. Paní doktorka mne při vstupu ani nepozdravila, na uši se ani nepodívala. Přišla, střelila a zase odešla. Musela jsem s dcerou zajít na přestřelení do jiné společnosti. Tzn. dvojí utrpení pro mé dítě, v každém uchu má chudák 2 dírky a také to pro nás byly samozřejmě dvojnásobné náklady.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti