Ordinace specialisty - ortodoncie
Hostinského 1533, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorka i její sestřička jsou opravdové odbornice, i profesionálně na velmi vysoké úrovni.Vždy dobře naladěné,umí překonávat překážky, s takovým motivujícím způsobem,že jsou hodny obdivu a i následování. Lidsky jsou velmi citlivé,vnímavé a vždy dokáží povzbudit.Jsou velkým vzorem pro mnohé z nás.Děkuji za ně i jejich péči.Doporučuji,paní doktorce plně důvěřuji a velice si ji vážím.

nedoporučuju. Mel jsem vadu hlubokeho skusu. Diky této doktorce mam skus ještě hlubsi. Co se tyka rovnani zubu - nemám vytky, ale pokud mate problem hlubokeho skusu, tak bych volil jiného doktora

C

Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně milé a vstřícné. Vše řeší s úsměvem a naprosto profesionálním přístupem, přes velkou profesionalitu cítím z každého slova lidskost a to je, v dnešním uspěchaném a neosobním světě, hodně důležité...Paní doktorce plně důvěřuji, jelikož je někdy opravdu těžké vyznat se v názorech lékařů...

K pani doktorce chodim cely zivot, uzasny pristup jak jeji tak jeji sestricky. Diky ni, se nebojim jiz zadneho zubare a presne jak jsem cetla v predchozich komentarich - nic neni problem.
Mela jsem komplikovnou situaci - spicak v patre a zuby smerovaly celokove dovnitr - dnes je vse jak ma byt a me zuby chvali kde kdo :-)

Přístup a péče paní doktorky i sestřičky je opravdu neskutečná. Není snad nic, co by mělo být problémem. Pokud něco nejde, hledá se cesta jiná. Vše s úsměvem na tváři a neuvěřitelným vtipem. Dá se říct, že setkání s paní doktorkou je taková malá společenská zábavná událost :-). S prací na mých zubech nejsme ještě hotovy, je to běh na dlouhou trať, ale i z toho, co vidím po roce jsem nadšená.

Paní doktorka je profesionál s velmi lidským přístupem. V její ordinaci nic nejde přes bolest. Jak jen se trochu zakřením nebo syknu, okamžitě přestává pracovat a zjišťuje, kde je zakopaný pes. :) Nechala jsem si ve svých 26 letech aplikovat fixní rovnátka. Atmosféra byla perfektní, paní doktorka i sestřička mi hodně pomohly, takže procedura byla velmi dobře snesitelná.
Do této ordinace chodil i můj starší bratr, který si také v dospělosti nechal fixním aparátem srovnat zuby a musím uznat, že práce, kterou na jeho dršťce paní doktorka odvedla je opravdu dechberoucí. :)
Vřele doporučuji a zvláště těm, kteří mají z rovnátek strach. Tady to jde všechno bez stresu a bolesti. :)

Právě dnes mi sundali po třičtvrtě roce fixní rovnátka :) Nikdy sem nevěřila, že v mých 20 letech se dají zoubky tak krásně a rychle narovnat (odhadovali mě je na dva a půl roku). Paní doktorce jsem moc vděčná. Za její úsměv, který dodá odvahu, za její slova, vstřícnost i ochotu, skvělou práci... Kéž by bylo v naší zemi více takových skvělých doktorů, kteří léčí a mají lidský přístup. Ještě jednou díky paní doktorce a také sestřičcě. Váš pacient :)

Oběma mým dětem srovnala nesrovnatelné. Ani jim žádný zub nenechala vytrhnout, což jiný lékař považoval za nutné.

Velmi milá ,vstřícná,profesionální. Moc děkuji i ve věku 35 mi krásně zoubky srovnala.

Neuvěřitelný profesionál, vždy ochotná, vstřícná a výsledek její práce je její vizitkou u všech co se mouhou úsmát s krásnými zubi.