Adresa

T.Bati 5135, Zlín, Zlín
Nemocnice Atlas a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Děkuji moderátorům za zamítnutí mého komentáře, nic vulgárního, ani agresivního něm nebylo, bylo to jen vyjádření VLASTNÍCH názorů, ale to se zde nejspíš nesmí. A psát určitá slova, např. jsem beznad__ný případ, zde také nesmím, vrátili jsme se snad do dob cenzury? Zvláštní, komentář se 6 pravopisnými chybami, což podle moderátorů také nelze, byl odsouhlasen!
PS: Děkuji za opětovné zamítnutí tohoto komentáře! Nebo mě snad mile překvapíte?


Paní doktorka je skutečný profesionál a přesto se u ní cítíte jako při kafe u kamarádky.Ochota, ohleduplnost, vtřícnost...nemůžu skutečně napsat nic negativního!


Pani doktorka Říčánková,byla opravdu skvělá,byla příjemná a ohleduplná.Ráda jsem k ní chodila.Bohužel podle toho co jsem slyšela odešla do zahraničí:(


S paní doktorkou jse byla aximálně spokojená,Avšak dnes skoro po roce jsem se úkazala v nemocnici Atlas a ona již zde nepracuje.Neví někdo kde nyní ordinuje?Díky


Mám s paní doktorkou dobrou zkušenost, čtvrtý den po hysterektomii mi dělala vaginální ultrazvuk, strašně jsem se toho bála, protože spolupacientka po něm plakala bolestí, dělal jí to jiný lékař. Od paní doktorky to vůbec nebolelo, byla velmi ohleduplná. Píšu to přímo z IP adresy nemocnice Atlas, kdyby náhodou byla stejná IP adresa, z které tu už někdo psal, tak tohle hodnocení si opravdu paní doktorka nepíše sama.


S paní doktorkou mám jen samé dobré zkušenosti.


Paní doktorka se teď díky postavě modelky a štíhlé tváři snaží o modeling - to je jen taková zajímavost. Jinak opravdu nadprůměrně inteligentní lékařka, která se snaží vybojovat rovnoprávnost ve svém oboru. Pracuje na 100%, navíc přednáší, zjišťuje neustále novinky ve svém oboru. Má maximální přehled !


N

VElká osobnost, vzhledem k její profesionalitě mohu jen doporučit ! Navíc vynikající operatér..


S

Velmi seriozní a charakterní lékařka, odborně neuvěřitelně na výši. S přístupem této úžasné dámy jsem byla po celou dobu mého těhotenství velmi spokojená už jen pro pohodu, kterou kolem sebe vždy šíří. Její perfektní znalosti, pečlivost, ochota a nejmodernější přístup jsou zárukou té nejlepší péče o ženy.


M

Všem mladým ženám tuto na internetu hojně propagovanou lékařku doporučuju! Při práci s pacientkou oceňuji její maximální iniciativu, komunikativnost a jak už zmiňovala paní přede mnou i její legrační poznámky. Před takovým lékařem se nemusíte ostýchat!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti