MUDr. Machačová Rula

Pediatr Více

Boskovice, Šebetov 2 adresa

ordinace dětského lékaře
Lidická 10, Boskovice

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 117, Šebetov

Paní doktora bývá jízlivá a dosti kritická, nicméně na homeopatickou léčbu si nemohu stěžovat.

Jak už tady zaznělo, paní doktorka je velmi milá, ochotná, obětavá, zároveň ale chaotická až zmatečná. Velmi upřednostňuje homeopatickou léčbu, což někomu může vyhovovat, někomu ne. Když nemá čas nebo spěchá, vysvětluje věci velmi z rychlíku a zmatečně. Problémy bývají i s papírováním, na odborné vyšetření nás poslala bez žádanky, žádanku vyplňovala zpětně, což se jí zřejmě stává častěji.

Na druhou stranu má úžasný přístup k dětem, je vidět, že je má ráda, stará se, zajímá, chová se k nim moc hezky. To bohužel u padiatra není samozřejmost.

U našeho dítěte zanedbala špatně se vyvíjející břišní svalstvo a cvičit Vojtovku nás poslala až po prvním roce věku, kdy už bylo dost pozdě. Podle referencí rehabilitační sestry je to však u ní běžná praxe, nikoli výjimka. Vzhledem k tomu, že má poradnu pro rizikové kojence, je to dost překvapivé. Nakonec jsme odešli jinam, zejména kvůli mé nedůvěře v homeopatika.

Od paní doktorky jsem odešla z těchto důvodů: výrazně upřednostňuje homeopatickou léčku před klasickou medicínou. Na jakýkoliv problém má zkrátka "kuličky". Paní doktorka, byť příjemná a ochotná, mi předepsané - nejčastěji homeopatické - léky pro syna zásadně sdělovala jakoby "halabala" ve spěchu, doma si to přeber jak chceš. Mé opakované telefonické ujišťování se, co a jak má kluk brát, mi delší dobu nevyhovovalo. Poslední kapkou k mé nespokojenosti přispělo to, že při synových potížích s virózou, rýmou a bolavým uchem, jeho stav "zkontrolovala" a zhodnotila jako možný zánět středního ucha a poslala nás (raději) na ORL. Tam nám, mimochodem velmi výborná paní doktorka, zánět v uších nepotvrdila, zato objevila již znatelně zhnisaný krk. Na ten se synova paní doktorka-homeopatička ani nepodívala. Přechod k jinému lékaři jsem ani minutu neodkládala.

Velmi příjemná a ochotná paní doktorka. Kombinuje klasickou léčbu s homeopatickou a velmi nám tím pomáhá. Sice někdy působí trošku zmateně, když nemá v ordinaci sestřičku, ale jsme velmi rádi, že k ní chodíme.

Hodná a milá k dětem. Není naše pediatrička,chodily jsme jen na rizikovou poradnu z důvodu predčasného narození. Návštěvy mi prišly zbytečné a zmatečné. V době PC nikdy nevěděla proč jsme přišly,kolik máme měsíců,kdy se malý narodil a z jakého důvodu k ní jdeme(i přesto,že jsme byly objednaní)Žádný problém u nás nebyl,takže nám ani nijak zvlášť nepomohla. Spíš mi přišly každé další návštěvy zbytečné. Jinak nemohu posoudit,pokud nastane nějaký problém.

Nemohu si vynachválit. Velmi ochotná, vždy příjemná, laskavá paní doktorka. Nabízí jak klasickou, tak homeopatickou léčku, zbytečně nedává antibiotika, ale když je opravdu třeba, tak je předepíše. Všechno vysvětlí, dá se s ní dobře domluvit. Díky její skvělé péči je naše mláďátko skoro pořád zdravé a když už ho nějaký bacil dostihne, tak je rychle zase pryč. Nedám na ni dopustit a doufám, že bude ještě dlouho pomáhat.

Vždy ochotná paní dr. léčí jak homeopatickou tak i klasickou medicínou. Velmi dobře zvažuje nasazení antibiotik. Můžu jen doporučit.