Praktický lékař pro děti a dorost
Bezděkovská 71, Strakonice

skvělá doktorka milá a vždy mne poradila a moc pomohla když mne moje zlatíčka onemocněla a já jako malá holka sem kní moc ráda chodila mohu doporučit všem

Paní doktorka nerozeznala černý kašel od nachlazení. Naštěstí jsme se v nemocnici obrátili na pana doktora z dětského oddělení a ten nám pomohl.

Sestřička je vždy velmi milá a ochotná. Paní doktorka většinou také, ale ja pravda, že na většinu onemocnění doporučuje Bromhexin a paralen... Děti k ní chodily od malička měli ji rádi.

Milá, ale vždy určila "klasickou" nemoc jako chřipka, angína a nejraději měla střevní chřipku. Tu mi určila ikdyž jsem měla zánět močových cest či něco gynekologického. Sestra velice náladová.

Paní doktorka je doktorkou na svém místě!Chodila jsem k ní já, brácha,teď moje děti. Má skvělý přístup,nikdy jsem se nesetkala s neochotou. Naopak je velmi šikovná a příjemná! Sestřička také!!!

Paní doktorka byla dětskou lékařkou mých dětí a musím říci, že vždy byla vstřícná, milá a vždy její diagnóza " seděla ", byla jsem s ní absolutně spokojená.

paní doktorka byla mojí dětskou lékařkou a teď, když jsem sama maminkou, jsem ji zvolila jako ošetřující lékařku pro svou dceru

Myslím že je to dobrá lékařka. Je milá. Doporučuju

Velice příjemná, ale ne vždy určila správnou diagnózu, bohužel u mne pravidelně. Ale jinak celkem v pořádku.

Od narození až po dospělost byla mou lékařkou a byl jsem s ní Velmi spokojen...