MUDr. Samsonyan Lusine

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 5 Více
775 97.....

Fixní rovnátka- cena za kompletní léčbu • od 20 000 kč

Keramické fixní rovnátka (Safírove), samoligovaci (Damon)

Konzultace – pokud nemáte písemne doporučení od lékaře se hradí • od 420 kč +1 Více

Léčba dětí a dospělých (snímací a fixní rovnátka)

Pracovní zkušenosti- 2004 - 2006 Oddělení maxilofaciální chirurgie stomatologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze 2006 - 2010 Ortodontické oddělení...

• předkus, zákus, mezerovitý chrup, stěsnání, zkřížený skus
  • otevřený skus, obrácený skus, vady postavení zubních oblouků
  • vada postavení čelisti (např. velká nebo malá dolní čelist) atd

Ukončené školy

• 1996 - 1997 Yerevan State Medical University after Mkhitar Heratsi
  • 1997 - 1998 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor všeobecné lékařství
  • 1998 - 2004 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor stomatologie
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Italština

Fixní rovnátka- cena za kompletní léčbu

od 20 000 kč

MUDr. Samsonyan Lusine

Keramické fixní rovnátka (Safírove), samoligovaci (Damon)

Cena není uvedená

MUDr. Samsonyan Lusine

Konzultace – pokud nemáte písemne doporučení od lékaře se hradí

od 420 kč

MUDr. Samsonyan Lusine

Léčba dětí a dospělých (snímací a fixní rovnátka)

Cena není uvedená

Umístění: MUDr. Samsonyan Lusine fixní rovnátka

Paní doktorka je naprosto skvělá a profesionální. Po posouzení stavu nám trpělivě nám vysvětlila postup, časový harmonogram a zvolila nejvhodnější způsob léčby s perfektním výsledkem. Cenu jsme znali dopředu, byla uvedena ve smlouvě a byla naprosto dodržena. Rozhodně se jedná o peníze vynaložené u správného a profesionálního lékaře. Navíc paní doktorka je moc milá a trpělivá, vždy v dobré náladě. S výsledkem léčby jsou obě dcery velice spokojené. Po zoufalém hledání ortodontistů s nejistými výsledky a nekompletními informacemi je paní doktorka tou nejlepší volbou. Jsem opravdu ráda, že jsme si jí vybraly.

O

Paní doktorka Samsonyan je skutečný profesionál ve svém oboru. Navíc je ale také velice slušný, vstřícný a ochotný člověk. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by měla špatnou náladu, že by byla nepříjemná. Než jsem potkala paní doktorku, tak jsem byla zoufalá, jelikož po návštěvě tří ortodontistů mi bylo řečeno, že v mém případě je prostě nutné vytrhat dvě sedmičky, aby se udělal "prostor". Samozřejmě ale to, že pak budete mít po dokončení léčby zuby sice rovné ale s dírami mezi nimi vám už nikdo jen tak neřekne. Když jsem však od paní doktorky Samsonyan odcházela, byla jsem skutečně nadšená a na nová rovnátka jsem se těšila. Paní doktorka nejen že mi nechtěla odlehčit od dvou "zbytečných zubů", naopak byla přesvědčena, že po vyjmutí dvou sedmiček by bylo rovnání mého chrupu mnohem složitější, jelikož by se tím zkazil dobrý skus. Rovnátka mi pomohla vybrat skvěle a celá léčba dopadla na jedničku! Myslím také, že má velice dobré ceny. Jsem přesvědčena, že paní doktorka nepatří k těm ortodontistům, kteří se svým pacientům snaží maximálně prodloužit léčbu a tím pádem od nich získat co nejvíce peněz. Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Doktorku Samsonyanovou mi doporučila kamarádka a nemohla jsem si vybrat lépe. Přátelský postoj při každé návštěvě a usměvavá paní doktorka mi vždy zvedne náladu a těším se na každé utahování rovnátek. Doporučuji

Doktorka Samsonyan je výjimečná ortodontistka, která s Vámi vždy bude jednat přátelsky a na rovinu. Jediný doktor, ke kterému se ráno těším. Pokud potřebujete srovnat zuby, neuměl bych si vybrat lépe.

• předkus, zákus, mezerovitý chrup, stěsnání, zkřížený skus
  • otevřený skus, obrácený skus, vady postavení zubních oblouků