Hotovost, Kreditní karta

Fixní rovnátka- cena za kompletní léčbu • Od 20 000 Kč

Keramické fixní rovnátka (Safírove), samoligovaci (Damon)

Konzultace – pokud nemáte písemne doporučení od lékaře se hradí • Od 420 Kč +1 Více

Léčba dětí a dospělých (snímací a fixní rovnátka)

Pracovní zkušenosti-

2004 - 2006 Oddělení maxilofaciální chirurgie stomatologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze
2006 - 2010 Ort...

Léčené nemoci

• Předkus, zákus, mezerovitý chrup, stěsnání, zkřížený skus
  • Otevřený skus, obrácený skus, vady postavení zubních oblouků
  • Vada postavení čelisti (např. velká nebo malá dolní čelist) atd
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• 1996 - 1997 Yerevan State Medical University after Mkhitar Heratsi
  • 1997 - 1998 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor všeobecné lékařství
  • 1998 - 2004 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor stomatologie

• Italština

Od 20 000 Kč

Od 420 Kč

Umístění: MUDr. Samsonyan Lusine fixní rovnátka- cena za kompletní léčbu

Není co vytknout. Skvělý přístup. Paní doktorka vždy milá a usměvavá. U ní se člověk návštěvy nikdy nebojí.

C
Umístění: MUDr. Samsonyan Lusine fixní rovnátka- cena za kompletní léčbu

Paní doktorka Samsonyan je skvělá. Přišla jsem za ní poté, co mi jiný ortodontista navrhnul léčbu s extrakcí všech pětek a jedné osmičky. Paní doktorka byla schopná a ochotná dostát mému přání, aby se netrhaly jiné zuby než osmičky, navíc za poloviční cenu. Zubařů a lékařů se skutečně bojím. K paní Samsonyan jsem se ale vždy těšila. Je neskutečně milá, optimistická a s pacientem manipuluje co možná nejjemněji. Obávané otisky jsou u ní jako nic. Ale co je nejdůležitější, z mé krápníkové jeskyně udělala krásné zuby, a to ve velmi krátkém čase.

Umístění: MUDr. Samsonyan Lusine fixní rovnátka- cena za kompletní léčbu

Klobouk dolů před paní doktorkou !! A to nejen za její odbornost, profesionalitu a rychlost, díky které jsem v zubařském křesle nemusel trávit věčnost (vlastně mě překvapilo, jak rychle se to dá pod jejím vedením zvládnout - v průměru každá kontrola zabrala asi tak 10-15 min, pokud samozřejmě nepočítám nasazení a sejmutí rovnátek), ale také za její milou a pozitivní povahu. Do její ordinace se opravdu nebudete bát chodit. Léčba uteče jako voda a po jejím absolvování si budete vyčítat pouze to, proč jste to tolik let odkládali, když to nebylo zdaleka tak hrozné a výsledný efekt je samozřejmě super !

Umístění: MUDr. Samsonyan Lusine fixní rovnátka

Paní doktorka je naprosto skvělá a profesionální. Po posouzení stavu nám trpělivě nám vysvětlila postup, časový harmonogram a zvolila nejvhodnější způsob léčby s perfektním výsledkem. Cenu jsme znali dopředu, byla uvedena ve smlouvě a byla naprosto dodržena. Rozhodně se jedná o peníze vynaložené u správného a profesionálního lékaře. Navíc paní doktorka je moc milá a trpělivá, vždy v dobré náladě. S výsledkem léčby jsou obě dcery velice spokojené. Po zoufalém hledání ortodontistů s nejistými výsledky a nekompletními informacemi je paní doktorka tou nejlepší volbou. Jsem opravdu ráda, že jsme si jí vybraly.

Paní doktorka Samsonyan je skutečný profesionál ve svém oboru. Navíc je ale také velice slušný, vstřícný a ochotný člověk. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by měla špatnou náladu, že by byla nepříjemná. Než jsem potkala paní doktorku, tak jsem byla zoufalá, jelikož po návštěvě tří ortodontistů mi bylo řečeno, že v mém případě je prostě nutné vytrhat dvě sedmičky, aby se udělal "prostor". Samozřejmě ale to, že pak budete mít po dokončení léčby zuby sice rovné ale s dírami mezi nimi vám už nikdo jen tak neřekne. Když jsem však od paní doktorky Samsonyan odcházela, byla jsem skutečně nadšená a na nová rovnátka jsem se těšila. Paní doktorka nejen že mi nechtěla odlehčit od dvou "zbytečných zubů", naopak byla přesvědčena, že po vyjmutí dvou sedmiček by bylo rovnání mého chrupu mnohem složitější, jelikož by se tím zkazil dobrý skus. Rovnátka mi pomohla vybrat skvěle a celá léčba dopadla na jedničku! Myslím také, že má velice dobré ceny. Jsem přesvědčena, že paní doktorka nepatří k těm ortodontistům, kteří se svým pacientům snaží maximálně prodloužit léčbu a tím pádem od nich získat co nejvíce peněz. Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Doktorku Samsonyanovou mi doporučila kamarádka a nemohla jsem si vybrat lépe. Přátelský postoj při každé návštěvě a usměvavá paní doktorka mi vždy zvedne náladu a těším se na každé utahování rovnátek. Doporučuji

Doktorka Samsonyan je výjimečná ortodontistka, která s Vámi vždy bude jednat přátelsky a na rovinu. Jediný doktor, ke kterému se ráno těším. Pokud potřebujete srovnat zuby, neuměl bych si vybrat lépe.

Pracovní zkušenosti-

2006 - 2010 Ort...