Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Deprese, Agorafobie a jiné

Ahoj, k tomuto doktorovi jsem začal chodit kolem 20-ti let. Kromě deprese mám i lehkou mozkovou dysfunkci (ADHD). Byl v ČB na poliklinice sever. Byl to milý mladík s ochotným přístupem. Po pár letech se přestěhoval do ulice široká v čb. Z počátku vše bylo ok, ale s tím jak se horšily mé deprese a pan doktor byl stále víc nepříjemný se při jedné naší návštěvě vyjádřil křikem na mě, že žádné deprese nemám. Zkoušel na mě různé diagnózy, jako anxiózně-depresivní syndrom až po schizoidní poruchu osobnosti. Jednou jsem četl článek o aspergerově syndromu a tak jsem za ním přišel jestli ho nemám, protože na mě všechno sedělo. Pan doktor, řekl, že to absolutně není možné. Kvůli tomu, jak na mě křičel jsem vysadil léky (postupně) (moji poslední návštěvu, na kterou jsem nedorazil vykázal pojišťovně, jako kontakt s pacientem) a dva roky k němu nechodil. Dostala mě panická ataka a následující druhá během dvou týdnů mě vyřadila úplně z provozu a byla z toho agorafobie. K panu doktorovi jsem po předchozí zkušenosti nechtěl, ale byl jediný, kdo mě v ČB akutně vzal. Slíbil, že během dvou let budu bez léků, ale to se opět nesplnilo (já se měl bez léků fajn), jen to pořád odkládal. Vysvětlení proč beru risperidon, tak byla poprvé, kvůli augmentaci parolexu (což jsem si ověřil a je to pravda), po druhé my to vysvětlil, že je to kvůli integraci mé osobnosti a po třetí, to už fakt nebudu říkat. Jenže pan doktor mi předepisoval toho risperidonu tolik, že jsem měl po ukončení měl 13x50tablet při spotřebě 1 tabletu večer. Parolex jsem dostával předepisován normálně. Panu doktorovi jsem nevěřil (znovu), takže místo mě tam šla mamka, který opět něco vysvětlil, ale při naší poslední návštěvě, jsem tam byl já i mamka a on na nás opět začal řvát. Já jsem totiž poznal v průběhu roka lidi, jako já, kteří měli invalidní důchod na obdobné potíže (a bylo jim stejně jako mě). Poslal jsem tedy stížnost na ČLK za neetické chování lékaře a dostal jsem odpověď, že jsem si sháněl léky nelegálně, že jsem nebral léky pravidelně atd. To, že na mě řval se ČLK nesnažil ani zjistit od mamky. Je mi opravdu líto, ale tenhle lékař, po změně sídla se stal "divným". Od listopadu 11/2018 jsem oficiálně uznaný jako člověk s Aspergerovým syndromem - střední se středně těžkou symptomatikou. žádanku na vyšetření mi napsal již jiný psychiatr. Nevím co se panu doktorovi stalo, z počátku to byl velice hodný a milý člověk. Přeju panu doktorovi hodně úspěchů a aby si v co nejkratší době doplnil vzdělání a nějakou úctu a pochopení k pacientům. Gabriel Josef Melena