Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Žižkova 146, Kolín
Rehabilitační oddělení, Oblastní nemocnice Kolín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Nemocnice Kutná Hora Problém zablokování bederní páteře, (isias)

Děkuji velmi Mudr: Lukasi Cibulkovi za jeho vstřícnost a obětavost při od blokování me bederní páteře,(isiasu).Nebýt tohoto lékaře trpěl bych bolesti do dnešní den.

Vyborny lekar..Velice me prekvapil jakou diagnozu me rekl..Protoze v Kutne Hore o tom asi nemaji ani paru..Tam me lecili na uplne neco jineho nez meli.
Jen verim,ze po takove dlouhe dobe zanedbane je to vice nez rok,ze snad se dam opravdu do poradku..
Dekuji Vam pane Cibulka..

byl jsem u mudr.cibulky poprvé a byl jsem naprosto konsternovám jeho vysokou odborností.vzdělanost z něho přímo číší.

Pan doktor je výborný diagnostik i lékař! Opakovaně pomohl mě i mojí dceři! Je trpělivý, milý a ochotný. Škoda, že je v Kolíně, v Kutné Hoře nám moc chybí!

pan doktor je mistr svého oboru,milý ,vstřícný.

Dobrý lékař.

pan doktor je velmi milý, hodný a hlavně pomůže

pan doktor je velmi milí, příjemný, hodný a moc mi pomohl

Pan doktor mě velmi příjemně překvapil, protože velmi rychle určil diagnózu a napsal mi rehabilitaci přímo na tělo k mému zdravotnímu stavu. Po dlouhodobých bolestech jsem nevěřila že mi to pomůže, pomohlo mi to jsem panu doktorovi moc vdečná a můžu ho jen doporučit a velmi hezky se s nim povídá. doufám že pan doktor v kolíně zůstane hodně dlouho abych za nim nemusela dojíždět.

Před rokem jsem měl úraz kolena, závodně hraji nohejbal,absolvoval jsem řadu vyšetření ale problémy stále přetrvávaly. Na doporučení jsem navštívil pana doktora Cibulku a musím konstatovat, že za dva měsíce mne pomohl tak, že již mohu opět trénovat a postupně začít i nastupovat v zápasech. Je to odborník na pravém místě, mohu jen doporučit. Jak již zde bylo napsáno - skvělý a příjemný doktor i člověk!!!