Zobrazit lékaře

Nemocnice Kutná Hora

Vojtěšská 237

284 30, Kutná Hora, středočeský

Nemocnice Kutná Hora má oddělení chirurgické a interní, včetně všech nezbytných služeb komplementu (anesteziologicko-resuscitační oddělení, oddělení radiodiagnostiky, oddělení klinické biochemie a hematologie, rehabilitační oddělení).

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• Michal Oščipovský

Internista,

• T

Chodil jsem kratce, konolonoskopie snesitelna, ale nutna analgosedace, horsi to bylo s dalsi konzultaci, mozna pouze po telefonu

• Lukáš Cibulka

Fyzioterapeut, MUDr.

• Umístění: Nemocnice Kutná HoraSlužby: Problém zablokování bederní páteře, (isias)

Děkuji velmi Mudr: Lukasi Cibulkovi za jeho vstřícnost a obětavost při od blokování me bederní páteře,(isiasu).Nebýt tohoto lékaře trpěl bych bolesti do dnešní den.

• K

Vyborny lekar..Velice me prekvapil jakou diagnozu me rekl..Protoze v Kutne Hore o tom asi nemaji ani paru..Tam me lecili na uplne neco jineho nez meli.
      Jen verim,ze po takove dlouhe dobe zanedbane je to vice nez rok,ze snad se dam opravdu do poradku..
      Dekuji Vam pane Cibulka..

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře