GYNAMB, s.r.o.-gynekologie
Palackého 165, Chrudim

Ač paní doktorka již neordinuje, tak ji uznávám jako skvělého lékaře. Byla vždy ochotná a milá s maximální ohleduplností vůči pacientkám. Vždy vše pečlivě vysvětlila a brala své pacienky hlavně jako ženy. Nezajímal ji pouze zdravotní stav, ale i životní příběh, díky čemuž se stala skvělou lékařkou s osobním přístupem. Náladovost se objevuje u každé ženy, avšak u této lékařky z mých zkušeností minimálně.
Co je mi známo, tak si paní doktorku pacientky chválily. Nyní člověka pozdraví pouze s úsměvem na tváři.

Výborná doktorka, děkuji ji za život mého dítěte, bez ní by se moje holčička před 23 léty snad ani nenarodila. Díky, díky, díky....

S paní doktorkou jsem se poprvé setkala u porodu mého syna, jen její zásluhou proběhl komplikovaný porod dobře. Oceňuji její profesionální přístup a její zájem o pacienta. Chodím k ní léta i do ambulance a vždycky jsem byla velice spokojená. Přeji ji mnoho zdraví, pracovních i osobních úspěchů !

K paní dokrotce jsem taky chodila několik let. Náladová je to je pravda. To by mi tak nevadilo, ale přešla jsem k jiné paní doktorce z důvodu stěhování a zjistila jsem, že moje děloha je v extrémní AVF, tedy že je extrémně vyklenutá dopředu a že mohu mít teoreticky problém s otěhotněním. Bohužel ve svých 28 letech takže jako všeobecná sestra si uvědomuji, že to může už skutečný problém.
Mojí sestře nyní již vdané paní ještě ve 20-ti letech tykala, když přešla k jinému lékaři zjistila, že její zdravotní stav je opravdu ubohoučky, přesto že chodila pravidelně na kontroly a dodržovala nařízení paní doktorky, chvála BOHU jestli je v důchodu a už nemůže "pomáhat".

Paní doktorka je asi to nejhorší v širém okolí. Při drobných problémech ihned operační řešení ase slovy na tvrdo, je to rakovina. Na vyšetření ve FN se jenom podivovali, co tam vlastně pohledávám, že vše je OK a nevědí, dle čeho paní doktorka provedla diagnózu. Jsem ráda, že jsem roky jinde a mé zdravíčko spolehlivě slouží.

Nevím jak vy, ale podle mého názoru, docela dost dobrá doktorka.

Po profesní stránce hodnotím dobře, mínusem je její náladovost. Napsat recept pět minut po vyhrazené době je jí zatěžko!

K paní doktorce Špátové chodím už 18 let a děsí mě představa, že také někdy odejde do důchodu. Její vystupování je vždy velmi vstřícné a trpělivé, zajímá se i o negynekologické zdravotní problémy svých pacientek. S výsledky její péče jsem byla vždy spokojena (3 zdravé děti).

U paní doktorky jsem byla dříve. Dokud jsem byla v pořádku tak jsem byla spokojena, ale se zhoršujícím mím stavem jsem byla nucena vyhledat nového gynekologa jinak bych asi nedopadla nejlépe

dřív docela ok,ale teď tak na prevenci