Sice už jsem kvůli věku od paní doktorky pryč,ale mám s ní jen samé pozitivní zkušenosti.
A ohledně té čekací doby...buď si chvíli počkáte a paní doktorka bude důsledná a nic nezanedbá, nebo můžete přejít jinam a nebudete mít jistotu, že péče bude taková jako poskytuje paní doktorka Plocková.

Pani doktorka je pečlivá,vždy vše vysvětlí,je to poklad.Jediná vada na kráse-čekací doba!!!!

Je to příjemná a pečlivá doktorka, mé dcery a teď i vnoučaty k ní chodíme celé roky a je vždy velice ochotná.

Paní doktorka ochotná, pečlivá (co se prohlídky dítěte týče), sestra usměvavá.... jenom, proboha, nemělo by se tam trochu uklidit? hrozný nepořádek na ordinaci a čekárnu dětského lékaře.... když vidím maminky, jak tam na těch hnusnejch přebalovacích pultech svlékají svoje voňavá miminka, jak tam batolata lezou po tom strašným lině, hrají si s těmi špinavými hračkami, do toho ta spousta papírových letáků, brrr.... no a konečně.... strašná čekací doba... naposledy 2 hod 20 min

Nyní mi je 20 let. U této paní doktorky jsem byl naposledy v 7mi letech. Stále jsem kašlal, měl jsem závratě, po dvou krocích jsem se dusil a nemohl jsem popadnout dech. Všichni známí věděli, že mám zápal plic, ovšem paní doktorka to i přes naše upozornění ignorovala a léčila mne BROMEXINEM... po dvou dnech jsme ji chtěli navštívit znovu, ovšem naštěstí místo ní ordinovala doktorka Kummelová, která mne okamžitě nechala odvést do nemocnice, kde jsem ležel dva týdny se zápalem plic. Dodnes mám s plícemi problémy. Vzhledem k této skutečnosti je mé hodnocení takové, jaké je.

Neznám obětavější a vstřícnější doktorku,nebo doktora.

Nepatříme k paní doktorce,ale náš dětský lékař byl na horách a bohužel suplovala paní Plocková.Malý dostal horečky a nechali nás s horečkou 38,5 sedět od jedenácti do dvou v čekárně!!!!Sestra nepříjemná,že měli pracovní dobu a musejí tam být déle a dala nám to dobře spapat.Už v telefonu při otázce zda nás vezmou mě seřvala řekla ano s tím,že si ale počkáme.Brali po nás lidi co přišli třeba hodinu po nás a všichni byli zdraví a šli jen na očkování a když jsem se ve dvě hodiny zeptala jestli už nás vezmou,tak my bylo řečeno i od paní doktorky,že si musíme počkat,že to jsou jejich lidi který byli objednaný a pak na nás končně přišla řada.Paní doktorka mi důrazně vysvětlila,že nemocný jenom ráno a že o nás nevěděla,tak jsem jí zase vysvětlila já,že sestra o nás veděla od desíti hodin a dokonce jsem s ní v čekárně mluvila,ale na to jsem byla sprdnutá opět já,že jsme tam jako nemocný neměli co dělat mezi dětma co jdou na očkování,ale ta sestra to celou dobu věděla.Nechali mě tam s tříletým klukem v horečkách tři hodiny a ještě mě vynadali co tam vůbec děláme!!!Paní doktorka neni asi zlá,ale je stará a vyřizuje si během ošetřování svoje soukromé hovory a nestíhá!!! a pak za to máme trpět my???Neříkám,že je špatná co se týká ošetřování,ale ten přístup a na to kolikaleté má zkušenosti a nechá tam tříleté dítě tři hodiny s horečkou a radši vezme zdravé na očkovánínehledě na to,že jsme seděli mezi těmi zdravýma,tak pokud měli vztek,že musí ošetřit i pacienty jiného lékaře,tak je v tom opravdu nelogika a kvůli jednání lékařky asi nedoporučuji..pokud má někdo pevnénervy prosím,ale my už doufám nikdy

Je vstřícná, ochotná a pomůže i v osobním volnu

PANI DOKTORKU VELICE KAZDEMU DOPORUCUJI .SICE UZ MAM VELKE KLUKY ALE VZDY NAM VELICE POMOHLA.JE TO LEKARKA CELYM SVYM SRDCEM I DUSI .JE DOOPRAVDY VZDY NA PRAVEM SVEM MISTE.CEKA SE NEKDY DELE ALE SNAD SI TO NEKDO NEKDY SKUSTE BYT JEDNOU NOHOU V NEMOCNICI A TEZ SAMOU V ORDINACI PROTOZE JE VSUDE VELICE ZADANA.MOC AMOC DOPORUCUJI.

výborná doktorka,stara se mi o mé děti a jsme sni nad miru spokojení.