MUDr. Ludmila Nováková

Pediatr Více

Frýdek-Místek 1 adresa

21 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Politických obětí 119, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Mám s paní doktorkou velmi špatné zkušenost protože dcera dostala angínu dostala antiiotika poslala nás potom do školy a hned potom dostala zánět tak jsme šli na pohotovost a ted bere další antibiotika a mala víc nemocná než byla nevím co ted dělat tak si dávejte pozor kdyby jste měli podezření na něco jiného než vám řekla paní doktorka pošle te tam svého přítele nebo manžela nebo nějakého chlapa a hned se bude něco dít.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti, je velmi ochotná a poradí různé alternativy léčby, včetně moderních postupů. Mám dítě s vrozenou specifickou nemocí, která není příliš známá a někteří lékaři při vyřčení jejího názvu tápají, narozdíl od paní doktorky, která mi nemoc přesně vysvětlila a dokáže mi poradit jak postupovat při různých komplikacích, které se nám v životě občas přihodí. Mohu jen doporučit a s arogancí (viz. jeden příspěvek) tato paní opravdu nemá nic společného. Rovněž sestřička je velice milá a ochotná.

A
Ověřený profil

K téhle arogantní paní své dítě nikdy v životě nedám i kdyby to byla poslední lékařka na světě

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Bylo už tady řečeno snad vše. Bývala i mojí dětskou doktorkou a nyní má v péči našeho syna. Mám s ní jen velmi dobré zkušenosti, dle mého názoru je skvělou lékařkou, která nikdy nic nezanedbala. Tímto bych ji chtěl poděkovat a popřát ji spoustu dalších vyléčených pacientů :-)


Tato paní doktorka je špička, ta nej co může být........byla jsem u ní jako dítě i s bráchou no a teď má i oba mé syny v péči........velmi lidský přístup, obětavá, přístupná a velmi velmi hodná.......můj starší syn(5let) jí při každé návštěvě dává na uvítanou pusu na líčko......:-DDD Mohu jen doporučit......:-DDD


Paní doktorka Nováková je člověk na svém místě, je těžké napsat něco pozitivního, co tu ještě nezaznělo. Já mám jako maminka dvou dětí taktéž jen ty nejlepší zkušenosti a nemohu říct nic jiného, než "Děkuji paní doktorko Nováková, že jste se rozhodla pro profesi dětské lékařky"!!! M.K.


Ověřený profil

Velmi pečlivá a zároveň stále lidská paní doktorka, která vše ochotně vysvětlí. Nezatěžuje děti zbytečným předepisováním antibiotik. Moc hodná a ochotná je i její sestřička.


Paní doktorka Nováková s námi jako rodiči i s dcerkou jedná vždy slušně, lidsky, nepovyšuje se, vždy je ochotná poradit a probrat s námi naše občas i hloupé nápady. V jednom roce dcery rozpoznala zánět ledvin bez dlouhé prodlevy, za což jsem jí vděčná. Drží "krok s dobou", neulpívá na zastaralých metodách léčení. Mohu jen doporučit a tímto i poděkovat.


Jsme velice spkojení. Paní doktorka poradí i po telefonu. Hodná sestřička.


Skvělá dětská lékařka. Vždy ochotně poradí a mohu jo porovnávat s jinou dětskou lékařkou z Paskova, která paní doktorce Novákové odborností nesahá ani po kotníky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu