Odborný lékař otorinolaryngologie
Palackého 13, Olomouc

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie Problémy se sluchem

Paní doktorku Lahodovou jsem navštívila kvůli přetrvávajícímu problému se sluchem po nehodě na kole, kdy ani po mesíčním pobytu v nemocnici se nedoslýchavost nezlepšovala. Paní doktorka byla opravdu ochotná a jako jedna z mála se mi snažila opravdu pomoci. Při vyšetření zjistila, že mám v uchu krevní sraženinu. Až po jejím vytažení se mi výrazně ulevilo a sluch se částečně zlepšil. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat za ochotu a profesionální přístup.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologie Bolest ucha

Pěkný den, u MUDr. Lahodové jsem byla se zánětem uší své osmileté dcerky. Chování jak k ní, tak ke mně, bylo velmi profesionální. Na rozdíl od řady dalších doktorů, které jsme bohužel musely v poslední době navštívit, nechybělo vysvětlení problému a postupu další léčby. A vysvětlením nemyslím jen zamumlani nějakých latinských sloviček, ale vysvětlení lidskou řeči, tak aby to dokázalo pochopit i dítě. Nevyšetřovala jen bolest se kterou jsme přišli, ale věnovala se celkovému zdravotnímu stavu a s tím se taky člověk vždycky nesetká. Díky tomu k paní doktorce já cítím důvěru a Kristinka alespoň méně strachu.

Paní doktorka mě velice zklamala, "milý" výraz její sestry tomu taky moc nedodal. Byla jsem k ní poslána obvodní lékařkou s podezřením na zánět dutin. Jako první mi paní doktorka prohlédla uši (netuším proč, o uších se ve zprávě nic nepsalo). Poté mi prohlédla krk a nos. Byla se mnou hotová ani ne za tři minuty, povýšeně prohlásila, že mi nic není, že zánět dutin nemám a nechápe, co dělám u ní. Tak jsem tedy vyjukaná z jejího přístupu opustila ordinaci ani ne po 5 minutách. A doufala jsem, že mi bude líp, že je to tedy jen rýma a budu brzy fit. Nestalo se. Dnes jsem dostala antibiotika na zánět dutin. Nikdo nechápe, proč mi paní doktorka neudělala rentgen, o který byla ve zprávě přímo požádána mou obvodní lékařkou. Má nemoc se tedy zbytečně protáhla. Paní doktorku nedoporučuji, její nepříjemné vystupování mi pro jednou stačilo.

Paní doktorka mě ochotně přijala s pohmožděným bubínkem a vyšetřila. Dokonce se chtěla i nadstandardně podívat do krku aby se ujistila že je vše vpořádku. Profesionální přístup.
Docela mi ze začátku nevěřila že se vejde malíček do zvukovodu :-). Měla malíček dvakrát širší jak já.

Paní doktorka je profík a nedám na nic dopustit. Mám tři děti a k jiné bych nešla. Že nemá někdy dobrou náladu, to je možné, nikdo nevíme, co má za starosti, ale mohu se spolehnout na špičkového odborníka.

Tak musím se s vámi podělit o dnešní zážitek z ORL u paní doktorky Lahodové. Byla jsem tam hned ráno ještě před osmou, protože jsem šla s malým 14m a hlavě se sebou, už týden "přecházím" angínu. Měla jsem jít hned první na řadu, ale vzala nějakého asi známého "dědu". Tak jsem si říkala, že nebudu prudit, navíc byl za 5 minut venku. Pak nás asi po 10-ti minutách vzala. Prohlédla malého a pak mě, udělala výtěr z krku, který není příjemný sám o sobě. Ale mě to tak rozkašlalo až mi vhrkly slzy do očí a musela jsem malého dát na zem. A reakce paní dokotrky ? " To snad nemyslíte vážně paní Zapletalová, taková extrémní reakce". Tak jsem jí řekla, že mě to holt víc podráždilo a že už asi 4. noc nespím a kašlu. A že ona to prý za 30-let nepamatuje takovou reakci. Tak jí říkám, no každý jsme jiný. A že já to přeci nehraju. A ona na to, že se se mnou na takové úrovni nebude bavit a že jestli se mi to nelíbí, tak ať se poohlídnu někde jinde... Tak jsem jí řekla, že o tom začínám vážně uvažovat. Místo, aby sestřička přiskočila a vzala malého, doktorka mi nabídla vodu, tak tam seděly jak dvě "blumy" a ještě jí nebylo blbé mě kritizovat, že se mi udělalo špatně. No chápete to ? Nechci ji zpochybňovat z odborného hlediska, ale z toho lidského to u mě teda projela na plné čáře

Dobrý den, taktéž bych sem chtěla něco napsat na účet paní doktorky Lahodové. Dlouho jsem se nesetkala s doktorem, který by se choval tak, jak výše zmíněná paní doktorka - nepříjemná, neempatická a nakonec arogantní! Šla jsem tam zoufalá a v podstatě jsem pořád zoufalá, s problémem chronického zánětu dutin, který mi teď hodně znepříjemňuje fungování. Mám za sebou několik vyšetření a všechny podklady jsem jí přinesla, když je viděla a začala je procházet, tak to všechno začalo- co děláte tady? proč jste se nenechala vyšetřit ve fakultní nemocnici? potřebuju snímky z rentgenu! - přitom tam měla slovní zhodnocení snímků atd. doslova mě tam drtila a dusila. Pak mi řekla, ať počkám v čekárně,že první vyšetří lidi, co jsou po mně, tak jsem ochotně kývla a šla si poslušně sednout zpět do čekárny. Jakmile se čekárna vyprázdnila, přišla jsem opět na řadu a bylo mi stroze řečeno, že teda musím přinést zprávu od zubaře a že mi dá ATB a pak půjdu zase na rentgen. Načež jsem zůstala jak opařená, ohledně antibiotik, neb jsem jich neměla letos zrovna málo a tak jsem chtěla vědět víc,zeptala jsem se, jestli ty antibiotika jsou nutné...? a ona se na mě podívala, jako na přízrak, podala mi ty mé zprávy z předchozích vyšetření a řekla mi,ať odejdu pryč!!!! To mě teda srazila k zemi a já jsem ještě dodala,že jsem to nemyslela zle, že se jen ptám, protože prostě nevím a ani potom to s ní nehnulo, tak jsem se zvedla a duchem nepřítomná jsem z té ordinace odcházela... Chtěla bych vzkázat, paní doktorce, jestli tyto příspěvky čte, že jsem si ji vybrala ne náhodou, byla jsem na ni odkázána od spokojeného pacienta. Velmi mě zklamalo jednání a v životě jsem to nezažila, nikdo mě ještě z ordinace nevyhodil pro nic!

K paní doktorce Lahodové mě poslala asi po měsíci moje Dr., když už nevěděla co se mnou. Při vstupu do ordinace už na mě paní dr. pohlížela prapodivně, kdoví jestli si vůbec četla mou zprávu. Ihned poté mi oznámila, že když jsem teda nemocná, že by to chtělo si lehnout min. na týden a s čajem zalézt do postele. Když jsem jí odpověděla, že už tak ležím měsíc a čaj mi leze i ušima, odpověděla něco ve stylu "no to bych teda chtěla vidět"!. No, nicméně mě prohlédla, a poslala na rtg dutin. Poté jsem se měla vrátit zpátky do ordinace - hodinová čekáni v každé fázi, beru jako normální, jelikož tam byli převážně rodiče s dětmi. Po návratu do ordinace když paní dr. zjistila, že na dutinách žádný nález nemám spustila - ale Vám vlastně nic není, vy jste úplně zdravá, tak co tu chcete? A nenervuje Vás něco? Nemáte to psychického původu? To už jsem se otočila na podpatku, a vykráčela se značným znechucením. S takhle arogantním člověkem jsem se už dlouho nesetkala. Chápu, že každý den v práci nemusí být pro dr. slunečný, ale trocha slušnosti by neuškodila. Za mě tedy tuhle dr. NEDOPORUČUJI!

No byl jsem tam s dítětem jednou a půjdem tam ještě na kontrolu a už mě tam nikdo neuvidí.Ani nemohu posoudit jestli je jako doktorka odborník nebo ne,když člověk nemůže prakticky nic říc, ani vlastně co má dítě za problém. A sestra to je perla sama o sobě. Jak jsme seděli v čekárně tak vyjela po jedné paní tak nehorázným způsobem(Vás jsem se na nic neptala, což bylo to slabší a to co bylo pak ,tak raději ani psát nebudu), že si člověk říká jestli takový člověk může dělat s lidmi a zvlášť u lékaře , kde pacient jde s bolestí k lékaři a zdeptanej od lékaře.Absolutně NEDOPORUČUJI

Do ordinace doktorky Lahodové chodím s dětmi docela často a jsem velmi spokojená,panuje zde dobrá nálada,paní doktorka je svá,ale specialista na vysoké urovni,sestřička to s dětma opravdu umí a myslím,že i když se nesměje,mimochodem co jsem tam s dětma byla,tak se usmívala,je na děti hodná a milá,myslím,že ne všude v ordinacích panuje tak příjemná nálada,děkujeme vám za to,jaké jste :) a jen tak pro zajímavost: už ted se mé děti těší na další dárečky z ordinace :)