MUDr. Ludmila Kokešová

Pediatr Více

Týn nad Vltavou 1 adresa

Pediatrie
Sakařova 497, Týn nad Vltavou

Absolutní dětský lékař. Považuji ji za naprostou špičku - jak bylo již řečeno výše, výborný přístup k dětem, výsledky v léčbě, snaha najít nejvhodnější způsob léčby atd. A navíc velmi lidsky příjemná a schopná cokoli vysvětlit i nám naprostým laikům. Plus sestra je taktéž skvělá. Takže mohu jen doporučit.

Paní doktorka je lékař tělem i duší a je to člověk na správném místě. Fantastický přístup jak k dětem, tak i k rodičům. Nic nezanedbá, na každého pacienta má čas,i když jí čekárna "praská ve švech"- vy to nepocítíte.Z vlastní zkušenosti vím ,že je skvělý diagnostik. My jsme k ní přešli od laxní dr. Trucové z Bechyně a jsme moc rádi, že jsme tak učinili-teď si připadáme jako v pohádce.Dr. Kokešová je nejen FANTASTICKÝ lékař, ale i ČLOVĚK a my si jí nesmírně vážíme.
A dovětek k předešlému negativnímu hodnocení - pokud má dítě horečku 39,8, jak dotyčná uvádí, nemá v ordinaci co pohledávat,ale má si lékaře volat k lůžku!!!

Také s dětmi chodím k paní doktorce, jsem velmi spokojená, je vždy milá, vše vysvětlí, poradí a pokud se s dětmi něco děje , můžete jí volat i večer či o víkendu domů prostě je úžasná !!!

Není jí co vytknout, fantastický přístup k pacientům.

Je super

Nejsme stálými pacienty, ale vždy nás něco skolí na chalupě a MUDr. Kokešovou jsme už párkrát museli vyhledat. Naprosto jsem byla šokována její přívětivostí, ochotou a profesionálním přístupem (srovnávám s naší pražskou lékařkou).Vřele díky a 100% doporučuji.

chodila jsem k ní já a teď tam chodím i se svými dětmi. Nemuhu si jí vynachválit. Je příjemná a ochotná a s dětmi to umí.

Je super, i když občas si neuvědomuje "novinky zdejšího světa"... Každopádně jsem k ní chodila já a teď i moje dcera...

Absolutně skvělý přístup k pacientům a veliká zkušenost.Moc vzpomínáme.

Velmi milá, zkušená. Prostě super!